“Soovime sind toetada nii ametialases kui ka isiklikus arengus, suurendades sinu väärtust töökohal ning valmistades sind ette järgmiseks suureks võimaluseks.”

Play Video

Talendisõna - analüütiku ja andmeteadlase amet

Play Video

Talendisõna: arendusjuht, teenuste haldur, suurkliendi haldur

Play Video

Talendisõna: süsteemi-administraator, automatiseerimise peaarhitekt, võrguinsener

Play Video

Talendisõna: välistellimuste haldur

Play Video

Talendisõna: müügikonsultant (esindus)

Play Video

Talendisõna - müügikonsultant, tehniline tugi

Peakontor: Mustamäe tee 3, Tallinn
Infotelefon: 123
Välismaalt helistades: (+372) 639 7130
info@telia.ee

Telia esindused asuvad üle Eesti, vaata kõiki asukohti.

Peamised töökeeled.

Õppimine praktilise kogemuse kaudu, mille tulemusena saavutad julguse, vilumuse, oskuse, teadmise ja tahtmise oma valitud valdkonnas edasi õppida, sobiv töökoht leida ja areneda – just see ongi meie Praktika ABC eesmärk. Telia täisprogramm koosneb juhtimiskeskuse ekskursioonist, töövarjupäevast ning pikemast õppepraktikast.

Töö kõrvalt jääb aega ka pere jaoks!

2018. aasta seisuga töötab Telias enam kui 21 000 inimest.

Peamiselt värbame:

Peamised töökohad andmete ja analüütika valdkonnas: analüütik, andmeanalüütik, turundusanalüütik, kliendikogemuse juht, andmekaeve valdkonnajuht, MA lahenduste juht, CRM spetsialist jne.

Peamised töökohad turunduse ja kommunikatsiooni valdkonnas: brändijuht, turundusjuht, sotsiaalmeedia ja sisuturunduse spetsialist, kommunikatsioonijuht jne.

Peamised töökohad tehnoloogia valdkonnas: süsteemiadministraator, andmebaaside administraator, rakenduse administraator, arendaja, juhtivarendaja, testija-ekspert, IT analüütik, DevOps insener, IKT-/IT-/IP-spetsialist/arhitekt, lahendusjuht, kujundusjuht, süsteemiarhitekt, operatsioonijuht, võrguspetsialist/planeerija/arhitekt, võrgukirjeldaja, protsessijuht jne.

Peamised töökohad äriarendusvaldkonnas: arendusjuht, projektijuht/-spetsialist, programmijuht, portfellihaldur, klienditoe analüütik, protsessijuht, äriprotsessijuht, pakkumiste juht, teenuste juht, ärijuht, tootearendusjuht, segmendijuht jne.

Peamised töökohad tugiteenustes: finantsjuhtimine, personal, juriidika, hankimine ja ostmine, füüsiline ja infoturve, haldusteenused, arveldus ja võlahaldus jne.

Peamised töökohad disaini ja kasutajakogemuse valdkonnas: disainer, kasutajakogemuse disainer, online-analüütik, arhitekt, kasutajakogemuse kujundaja, kasutajakogemuse spetsialist jne.

Peamised töökohad jaekaubanduses ja klienditoe valdkonnas: esinduse müügikonsultant, kaupluse juhataja, klienditoe spetsialist, teenindustoe spetsialist, rikete halduse spetsialist, tehnilise toe spetsialist, personaalhalduse spetsialist, tellisute haldur, IT tehnik, IT spetsialist jne.

Peamised töökohad müügivaldkonnas: telefonimüügi spetsialist, müügikonsultant, ärikliendi konsultant, müügijuht, kliendilahenduste müügijuht, kliendihaldur, suurkliendihaldur, müügidirektor, riigihanke spetsialist, hankejuht, pakkumiste juht, teenuste haldur, müügitoe spetsialist, lepinguhaldur jne.

Telia tööandjana

Lubaduste andmisel ja äritegevuses on meile väga oluline toetada oma töötajate eesmärke, unistusi, väärtusi ja püüdlusi. Meil on selge ühine eesmärk ja kindlad väärtused. Teame, et meie töötajad soovivad ise jõuda oma järgmise suure võimaluseni ja töötada tugeva ühtekuuluvustundega meeskonnas. Tahame suhelda inspireerivate inimestega ning kasutada selliseid vahendeid ja tehnoloogiat, mis avaldavad mõju ühiskonnale tervikuna.

Sõltumata sinu valitud ametikohast tagame sulle Telias isiklikuks arenguks vajalikud vahendid ja toetuse. Soovime sind toetada nii ametialases kui ka isiklikus arengus, suurendades sinu väärtust töökohal ning valmistades sind ette järgmiseks suureks võimaluseks.

Kui leiad Telia töökuulutuste lehel sobiva praktika- või töökuulutuse, kandideeri kohe. Kliki kuulutuses oleval ikoonil “Saada avaldus”, sisesta oma isikuandmed ning lae üles oma CV.

Kui sobivat kuulutust parasjagu pole, loo endale konto Telia Company personaliveebis ja telli endale e-posti teel teavitus tulevastest soovitud vabadest praktika- ja töökohtadest. Vajadusel saad kontot uuendada ning teavituste seadistusi muuta.

“Telias on alati midagi põnevat toimumas. Olen saanud osaleda projektides, mis on mõjutanud mitte ainult meie klientide elu, vaid kogu ühiskonda tervikuna. Võimalus töötada meeskonnas, kes mõjutavad internetiühenduse tulevikku Eestis ning toovad meie klientideni uusimad tooted, on ääretult inspireeriv.”

Helena, IT projektijuht, Telia Eesti

“Kui olin paar aastat personaliosakonnas töötanud, tahtsin end proovile panna ja midagi uut teha. Tahtsin olla rohkem seotud meie põhiäri ning toodete ja teenustega, mida arendame. Samas ei ole ma kunagi tahtnud Teliast lahkuda, seepärast olin väga õnnelik, et sain töötada Purple Plus meeskonnas – Telia innovatsioonikeskuses.”

Ivo, innovatsiooni katalüsaator, Telia Company

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü