“Meiega koos saad töötada oma ala parimatest tegijatest koosnevas meeskonnas ning areneda nii isiksuse kui meeskonnamängijana. Meil on paindlik töökorraldus, arendavad ja meeleolukad ühisüritused ning lahedad vaba aja veetmise võimalused nii kontoris kui ka väljaspool.”

Play Video

Minu argipäev SMITis - täpselt selline nagu enamikul meist

SMIT

+372 612 6200

smit[ät]smit.ee

Mäealuse 2/2, Tallinn 12618, Eesti

Peamised töökeeled.

SMITis töötab üle 300 inimese.

Meil on ägedad inimesed ning lahedad traditsioonid. Iga SMITika süda põksub missioonitundes selle nimel, et muuta elu Eestis paremaks ja turvalisemaks. Meil on ühised pudru- ja smuutihommikud, mõnusad jõuluistumised ning lõbusad suvepäevad. Tunnustame ühiselt aasta tublimaid töötajaid, parimaid juhte ja suuremaid saavutusi. Panustame meeskonnaüritustesse ning areneme nii isiksuste kui ka tiimidena.

Me ei hinda ühiskondlikke erinevusi kui erilisust, meie jaoks oled ka Sina eriline!

Mõtle, kui Sa läheksid praktikale, kus igal Sinu hiireklikil on reaalne tähendus iga Eesti kodaniku jaoks ning iga praktikal veedetud minutiga aitaksid Sa hoida meie riiki turvalisena. Tundub äge?

Kui Sinu mõtetes on vastus sellele küsimusele „JAH“, siis just Sind me praktikale ootamegi!

SMIT-is on esindatud kõik IT-valdkonna ametid, alustades klienditoe spetsialistidest ja IT-tehnikutest ning lõpetades arendajate, administraatorite, scrum masteritega jne. Me anname praktikantidele võimaluse teha reaalset tööd ning Sa saada praktilisi erialaseid teadmisi.

SMITi kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis.

IT-tehnikute praktikakohti pakume võimalusel kõigis neljas linnas, arendus- ja tehnoloogiavaldkonna praktikakohti peamiselt Tallinnas ja Tartus.

Saada meile oma CV koos eelistatud praktikakoha või valdkonnaga (IT arendus, administreerimine, IT-tehnik vms) ning proovime leida just Sulle sobiva praktikakoha!

Lisainfo ja praktikaavaldused personal(ät)smit.ee

Loomulikult pakume Sulle paindlikku tööaega ning kaugtöö võimalust. Aastas on meil põhipuhkust 35 kalendripäeva ning lisaks on kõik riigipühadele eelnevad tööpäevad lühendatud. Me ei eelda, et tegeled tööasjadega väljaspool tööaega.

Töö kõrvalt jääb aega ka pere jaoks!

Tervislikud eluviisid ning Sinu nii vaimne kui füüsiline tervis on meile olulised. Toetame Sinu sportlikke eluviise sporditoetusega läbi SportID keskkonna. Maksame Sulle hüvitist alatest esimesest haiguspäevast ning pakume massaaži võimalust töökohal. Tervisekuu raames pöörame tähelepanu tervislikule ja aktiivsele eluviisile ning teravdame ka vaimu.

Peamiselt värbame

Tööülesanneteks on elektroonikaseadmete komplekteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine.

SMIT tööandjana

Tule tee tööd, mis on päriselt oluline!

Meie arvates on oluline see, et juht soovib koos Sinuga õnnestuda ning, et saad teha Eesti riigi jaoks olulisi asju.

Meil saad teha tööd, mis on huvitav, väljakutseid pakkuv ning mida keegi teine varem pole teinud.

Meie loome ja haldame elupäästeks ja siseturvalisuse tagamiseks vajalikku tarkvara, mis aitavad päästjatel, politseinikel ja häirekeskuse töötajatel ennetada õnnetusi ning päästa elusid. Meie juures tead, et Sinu tööl on tähendus ning Sinu panus puudutab igaühte meist.

Loome Sulle parima keskkonna, kus töötada ja areneda, toetades Sinu sisseelamist juba esimesest päevast.

SMITis töötab üle 300 inimese, kellest ca 90% on seotud IT-teenuste arendamise ja haldamisega. Meil on esindatud kõik erinevad IKT-valdkonna spetsialistide töövaldkonnad – tehnikud, noorem- ja vanemarendajad, DevOps arendajad, testijad, analüütikud, scrum masterid, süsteemi- ja võrguadministraatorid, tooteomanikud, süsteemi- ja rakendusarhitektid, sidevõrkude spetsialistid ja eksperdid.

Kui Sa hetkel ei leidnud endale sobivat, aga oled huvitatud SMITis töötamisest, siis võta ühendust meie värbajatega:

Kristel Kraag, kristel.kraag(ät)smit.ee
Heidi Speck, heidi.speck(ät)smit.ee

“Elering on koht, kus inimesed on pühendunud, avatud uutele lahendusetele ja motiveeritud koos töötama. Inimesed siin on väga, väga head partnerid.”

Airi, energiaturgude analüütik

“Üheks suureks plussiks on kindlasti Eleringi inimesed, kes minu meelest on väga targad, sõbralikud ja abivalmis. Minul on Eleringis olnud ainult väga head kogemused.”

Sander, gaasivõrgu analüütik

“Ma arvan, et Elering on see koht, kus on võimalik ära teha suuri asju, kui ise olla aktiivne ja teotahteline.”

Karin, püsitalituse planeerija

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü