0 +
töötajat

Peamised ametikohad Tallinnas

"Selliti tiimi kuuluvad positiivsed, edumeelsed ja kõrge tööeetikaga inimesed. Kui tunned, et need omadused kirjeldavad ka sind, tahad ennast proovile panna ja arvad, et suudad ka tempos püsida, siis anna endast märku!"

Tegevusvaldkond

Sellit on Eesti esimene täisteenust pakkuv müügiagentuur, mis tegeleb nii müügikoolituste, tarkvaraarenduse, edasimüügi kui ka personalivahendusega.

Töötame koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning laieneme ka ise väga hoogsalt – seega leiame tegijatele alati rakendust!

Meie eesmärk on olla Eesti müügimaastiku parimad ja seda ka oma halvimal päeval. Igapäevane võistlus käib aga eelkõige iseendaga – üritame iga päev olla 1% võrra paremad kui olime eile.

Selliti üks suurimaid missioone on kasvatada liidreid. Kes on liider? Liider on meie jaoks eelkõige see, kes juhib eeskuju kaudu. Meie eesmärk on tõestada iseenda näitel, et KÕIK on võimalik!

Milline tööandja oleme?

Kui tahad teenida, tuleb treenida

… ja meie väidame, et aktiivmüük on enesearendamise seisukohalt üks tõhusamaid formaate. 99% meie tiimist ütleb, et see on olnud heas mõttes elumuutev kogemus.

Tasakaalustatud ja paindlik graafik

Sul on võimalus väga palju kaasa rääkida selles, et kui palju sa täpselt töötada soovid. Leidsid talveks head lennupiletid Taisse ja tahad 3 nädalat puhata? Pole probleemi? Tahad 30 päeva jutti töötada, et korteri sissemaksuks raha koguda? Saab tehtud!

Ülitugev koolitusprogramm

Mõned ütlevad, et nad õppisid 3 kuuga Sellitis rohkem, kui 3 aastaga ülikoolis. Meie “õppekava” oluliseimateks teemadeks on: müük, müügijuhtimine, enda ja teiste motiveerimine, ajajuhtimine, investeerimine, ettevõtlus jpm.

Suurepärased tooted ja teenused

Raske on kedagi teist veenda, kui sa ise veendunud ei ole. Meie oleme 100% veendunud, et Elisa tooted ja teenused on turu parimad ja meil on suur au neid müüa!

Suurepärased kolleegid

Sellitis töötades avastad üsna kiirelt, et meie üheks suurimaks pärliks on meie inimesed. Noored, säravad, motiveeritud, positiivsed ja andekad – need on sõnad, mida võime suurima enesekindlusega meie tiimiliikmete kirjeldamisel kasutada.

Väga head tingimused

“Kui teed täna asju, mida teised ei ole valmis tegema, siis saad homme teha neid asju, mida teised ei saa teha.” Meie projektides on tunnipalk vahemikus 10-29€.

Tööpakkumised

Digiteenuste müügikonsultant (ukselt-uksele)

Töö sisu: Elisa teenuste tutvustamine ja aktiivmüük ukselt-uksele formaadis (aadressid on meie poolt). 8 põhjust, miks talendid liituvad ja jäävad: ...

Digiteenuste müügikonsultant (kaubanduskeskuses)

Töö sisu: Elisa teenuste tutvustamine ja aktiivmüük erinevates Eesti kaubanduskeskustes. 8 põhjust, miks talendid liituvad ja jäävad: 1. Töö paindliku ...

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

müügikonsultant

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Vaata lisainfot, et tutvuda lähemalt meie poolt pakutavate karjäärivõimalustega.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

müügikonsultant

Nõuanded kandideerimiseks

Sellit on Eesti esimene täisteenust pakkuv müügiagentuur, mis tegeleb nii müügikoolituste, tarkvaraarenduse, edasimüügi kui ka personalivahendusega.

Töötame koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning laieneme ka ise väga hoogsalt – seega leiame tegijatele alati rakendust!

Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta: talent@sellit.ee

Meie inimesed
& tegemised

“Ülikooli astudes ei arvanud ma mingil juhul, et müügitöö võiks mulle sobida või meeldida. Juhuste kokkulangevuse tõttu sattusin siiski sellesse valdkonda. Kui esialgu tegin müügitööd justkui ajutiselt ja peamiselt enesearengu tõttu, siis 11 aastat hiljem pean tõdema, et kõik minu elu aspektid on tänu sellele otsusele tohutult palju paremad kui nad ilmselt muidu oleks olnud! Edu algab tõepoolest seal, kus lõppeb mugavustsoon!”

Tarmo, Selliti tegevjuht ja raamatu “Must vöö müügis” autor

“Minu jaoks on Selliti müügitiimiga liitumine olnud elumuutev otsus. Lühikese ajaga on võimalik teha tiigrihüpe oma elustandardites ja isiklikus arengus. Unistused, mida enne tiimiga liitumist omasin, on tänaseks jäänud väikeseks. Inimesele, kes teab mida elult tahab ja on valmis selle nimel pingutama, on Sellit ideaalne koht!.”

Sophia, Selliti müügitiimi liige (al 2018)

“Minu arvates on Sellit Eesti parim müügitiim! Kui Sellit ei ole maailma parim müügitiim, on ta kindlasti üks parimatest!.”

Taivo, Selliti müügitiimi liige (al 2015)

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü