Selliti tiimi kuuluvad positiivsed, edumeelsed ja kõrge tööeetikaga inimesed. Kui tunned, et need omadused kirjeldavad ka sind, tahad ennast proovile panna ja arvad, et suudad ka tempos püsida, siis anna endast märku!

Play Video

Talendisõna - müügipartner

Sellit OÜ

Eesti esimene müügiagentuur.

Pärnu mnt 12, Tallinn, 10148

talent@sellit.ee

Peamine töökeel.

Anname tööd enam kui 30-le inimesele.

Areng

Meie eesmärk on olla Eesti müügimaastiku parimad ja seda ka oma halvimal päeval. Igapäevane võistlus käib aga eelkõige iseendaga – üritame iga päev olla 1% võrra paremad kui olime eile.

Eeskuju

Selliti üks suurimaid missioone on kasvatada liidreid. Kes on liider? Liider on meie jaoks eelkõige see, kes juhib eeskuju kaudu. Meie eesmärk on tõestada iseenda näitel, et KÕIK on võimalik!

Austus

Austame kõiki, aga ei karda kedagi. Me ei pane rõhku mitte ainult austuse ja lugupidamise väljendamisele tööpostil, vaid meie jaoks on oluline see, et lugupidavus säiliks ka väljaspool tööd.

Eetika

Me ei lähtu oma tegudes, sõnades ja kavatsuses sellest, mis on “lihtne”, vaid sellest, mis on õige ja aus. Meie ja meie koostööpartnerite pikaajaline maine on olulisem, kui mistahes lühiajaline “kasu”.

Tiim

Sa oled keskmine 5 inimesest, kellega sa kõige rohkem suhtled. Seega kui keegi ei muuda sind tugevamaks, muudab ta sind nõrgemaks.

Tasakaal

Me ei ürita olla edukad, et olla õnnelikud. Me üritame olla õnnelikud, et olla edukamad!

“Must vöö müügis”

Selliti treeneriteks on Tarmo Tamm, Andres Kiviselg ja Elli Valla!

Sõprussuhted

Sellitist leiad head kamraadid, kellega läbi elu seigelda ja uusi tippe vallutada!

Mõistlik juhtkond

Selliti juhtkond on nõudlik, aga samas ka mõistlik ja toetav!

Palju lahedaid üritusi!

Me investeerime jõuliselt sellesse, et Sellitiga töötamise kogemus oleks lõbus ja arendav!

Töö kõrvalt jääb aega ka pere jaoks!

Peamiselt värbame

Ootame sind meie meeskonnaga liituma, kui sul on:
> D-kategooria juhiluba
> bussijuhi ametikoolituse tunnistus
> suhtlustasemel eesti keele oskus

Meid rõõmustaks, kui oled:
> varem töötanud bussijuhina
> täpne ja kohusetundlik
> inimestega suheldes viisakas
> meeskonnamängija

Sinu tulevased tööülesanded on:
> busside liinile väljumise ja operatiivse asendamise tagamine
> vajalike dokumentide täitmine ja väljastamine
> igapäevase aruandluse koostamine
> sidepidamine bussijuhtidega ja teiste dispetšeritega
> leitud esemete registreerimine andmebaasi ja üleandmine hoiule

Töö sobib Sulle, kui:
> oled hea suhtleja
> valdad hästi eesti keelt ja vene keelt suhtlustasemel
> oled hea arvutikasutaja
> oled koostöövalmis ning suudad probleeme lahendada operatiivselt
> tuled toime pingelises olukorras

Sellit tööandjana

Kui tahad teenida, tuleb treenida

… ja meie väidame, et aktiivmüük on enesearendamise seisukohalt üks tõhusamaid formaate. 99% meie tiimist ütleb, et see on olnud heas mõttes elumuutev kogemus.

Tasakaalustatud ja paindlik graafik

Sul on võimalus väga palju kaasa rääkida selles, et kui palju sa täpselt töötada soovid. Leidsid talveks head lennupiletid Taisse ja tahad 3 nädalat puhata? Pole probleemi? Tahad 30 päeva jutti töötada, et korteri sissemaksuks raha koguda? Saab tehtud!

Ülitugev koolitusprogramm

Mõned ütlevad, et nad õppisid 3 kuuga Sellitis rohkem, kui 3 aastaga ülikoolis. Meie “õppekava” oluliseimateks teemadeks on: müük, müügijuhtimine, enda ja teiste motiveerimine, ajajuhtimine, investeerimine, ettevõtlus jpm.

Suurepärased tooted ja teenused

Raske on kedagi teist veenda, kui sa ise veendunud ei ole. Meie oleme 100% veendunud, et Elisa tooted ja teenused on turu parimad ja meil on suur au neid müüa!

Suurepärased kolleegid

Sellitis töötades avastad üsna kiirelt, et meie üheks suurimaks pärliks on meie inimesed. Noored, säravad, motiveeritud, positiivsed ja andekad – need on sõnad, mida võime suurima enesekindlusega meie tiimiliikmete kirjeldamisel kasutada.

Väga head tingimused

“Kui teed täna asju, mida teised ei ole valmis tegema, siis saad homme teha neid asju, mida teised ei saa teha.” Meie projektides on tunnipalk vahemikus 10-29€.

Kuidas kandideerida?

Sellit on Eesti esimene täisteenust pakkuv müügiagentuur, mis tegeleb nii müügikoolituste, tarkvaraarenduse, edasimüügi kui ka personalivahendusega.

Töötame koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning laieneme ka ise väga hoogsalt – seega leiame tegijatele alati rakendust!

Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta: talent@sellit.ee

“Ülikooli astudes ei arvanud ma mingil juhul, et müügitöö võiks mulle sobida või meeldida. Juhuste kokkulangevuse tõttu sattusin siiski sellesse valdkonda. Kui esialgu tegin müügitööd justkui ajutiselt ja peamiselt enesearengu tõttu, siis 11 aastat hiljem pean tõdema, et kõik minu elu aspektid on tänu sellele otsusele tohutult palju paremad kui nad ilmselt muidu oleks olnud! Edu algab tõepoolest seal, kus lõppeb mugavustsoon!”

Tarmo, Selliti tegevjuht ja raamatu “Must vöö müügis” autor

“Minu jaoks on Selliti müügitiimiga liitumine olnud elumuutev otsus. Lühikese ajaga on võimalik teha tiigrihüpe oma elustandardites ja isiklikus arengus. Unistused, mida enne tiimiga liitumist omasin, on tänaseks jäänud väikeseks. Inimesele, kes teab mida elult tahab ja on valmis selle nimel pingutama, on Sellit ideaalne koht!.”

Sophia, Selliti müügitiimi liige (al 2018)

“Minu arvates on Sellit Eesti parim müügitiim! Kui Sellit ei ole maailma parim müügitiim, on ta kindlasti üks parimatest!.”

Taivo, Selliti müügitiimi liige (al 2015)

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü