“SEB on töötamiseks kõige õigem koht, kui Te soovite areneda juhi või spetsialistina rohkeid väljakutseid ja karjäärivõimalusi pakkuvas rahvusvahelises organisatsioonis, kes hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust.”

Play Video

SEB Youth Lab 2019

Peakontor:

Tornimäe 2, Tallinn
665 5100
info@seb.ee

Peamised töökeeled.

Youth LAB – SEB tasustatud praktikaprogramm. 60% ajast töötad reaalsete äriprojektidega ning 40% osaled innovatsiooni töötubades.

Aastaringsed praktikakohad:
– praktikakoht infotehnoloogia valdkonnas
– praktikakoht äriarenduse valdkonnas

Tule meile IT-sse töövarjuks!

Pakume IT-tudengitele võimalusi töövarjutamiseks aastaringselt infotehnoloogia ja äriarenduse valdkondades. Sul on võimalik varjutada tippspetsialiste ning tutvuda nende igapäevatööga SEB-s.

Töö kõrvalt jääb aega ka pere jaoks!

SEB-s on üle 1000 töötaja.

SEB-s on tugev meeskonnavaim ning sõbralik, uuendusmeelne ja üksteist austav kultuur – me oleme üks ühine meeskond, kes teenindab SEB kliente. Me hindame erinevusi ja avatust. Läbi koostöö loome suuremat lisaväärtust kliendile, organisatsioonile ja ühiskonnale.

Peamiselt värbame

Tööülesanneteks on elektroonikaseadmete komplekteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine.

SEB tööandjana

Meie töötajad suhtuvad oma töösse kire ja rõõmuga, sest lubame ka oma töötajaile– SEB-s töötades kasvab Teie väärtus!

SEB on töötamiseks kõige õigem koht, kui Te soovite areneda juhi või spetsialistina rohkeid väljakutseid ja karjäärivõimalusi pakkuvas rahvusvahelises organisatsioonis, kes hoolib oma töötajatest ning väärtustab kõrgelt nende panust. SEB tahab pakkuda oma töötajaile parimat keskkonda isiklikuks ja professionaalseks arenguks.

SEB-s töötate Te dünaamilises, muutuvas ja arenevas rahvusvahelises keskkonnas, mis loob piiramatud professionaalsed võimalused – Te saate areneda kogu SEB Grupis, mis on esindatud enam kui 20 riigis.

SEB-s töötades parandate oma elukvaliteeti – SEB on atraktiivne tööandja, kes hoolib oma töötajatest ja väärtustab kõrgelt nende panust. Meie tasu- ja motivatsioonisüsteemid on konkurentsivõimelised ja õiglased, põhinedes individuaalsel ja meeskondlikul tulemuslikkusel. Lisaks pakume oma töötajatele mitmekülgseid soodustusi.

Teie esimene samm on SEB-sse tööletulek – edasised sammud saame teha üheskoos!

Kui Sa ei leidnud endale sobivat tööpakkumist, saada CV personal@seb.ee ja me võtame ise sobiva töökoha tekkimisel ühendust.

NB! Kui oled IT-tudeng ning tunned huvi SEB IT või äriarenduse valdkonna tööde vastu laiemalt või on huvi mõne konkreetse teema vastu IT-valdkonnas, siis anna meile sellest teada!

Saada oma sooviavaldus e-posti aadressil personal@seb.ee ja leiame koos Sinu jaoks parima lahenduse!

“Mulle meeldib LHVs töötada, sest töö on siin äärmiselt huvitav. Ei teki rutiinitunnet.”

Taaniel

“LHVs on üks suurimaid väärtusi kolleegid. See keskkond ja see organisatsioonikultuur on lihtsalt nii sõbralik ja positiivne.”

Remy

“Tiimikaaslased on abivalmid, alati saab toetust ja juhendust kui on nõu vaja.”

Age

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü