0 +
töötajat

Peamised töökohad asuvad Tallinnas

"Eesti juhtivas meremuuseumis ootavad sind väärt kogemused, uued tutvused ja väljakutsed ning kaasaegne muuseumikeskkond."​

Tegevusvaldkond

Eesti Meremuuseum on Eesti merekultuuri (mereasjanduse ajaloo) koguja, säilitaja, uurija ja tutvustaja. Meie missioon on kasvatada inimeste teadmisi, austust ning armastust mere vastu.

Eesti Meremuuseum asutati Tallinnas endiste kaptenite ja meremeeste eestvedamisel 1935. aastal. Oma pika ajaloo jooksul on muuseum korduvalt kolinud, alates 1981. aastast asub tema põhiekspositsioon ligi 500-aastase ajalooga suurtükitornis Paks Margareeta. 2012. aasta mais avas Meremuuseum oma teise väljapaneku Lennusadamas.

Täna on Eesti Meremuuseum Eesti üks suurimaid muuseume ja ühtlasi kõige populaarsem.

Milline tööandja oleme?

Sukeldu mereajalukku – liitu Eesti Meremuuseumi meeskonnaga!

Eesti juhtivas meremuuseumis ootavad sind väärt kogemused, uued tutvused ja väljakutsed ning kaasaegne muuseumikeskkond. Koos Meremuuseumi ligi 100 inimesest koosneva meeskonnaga aitad ellu viia muuseumi missiooni, kasvatades inimeste teadmisi, austust ning armastust mere vastu.

Tegemist leidub nii administratiivpoolel, suurürituste melus külastajatega suhtlemisel, käte külge löömisel erinevates meisterdamise töötubades või vaikses nokitsemises põhjatult põnevates muuseumikogudes.

Ootame enda sekka usaldusväärseid, motiveeritud ja rõõmsameelseid inimesi.

Tööpakkumised

Hetkel ei ole aktiivseid tööpakkumisi. Anna meile oma huvist märku kontaktivormi kaudu!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

külastusjuht

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Küll aga on võimalik Meremuuseumis käed sõna otseses mõttes külge panna vabatahtlikuna!

Meremuuseumi vabatahtlikuna saad valida just sulle sobiva kursi muuseumi arengusse panustamiseks – olgu see suurürituste melus külastajatega suhtlemine, käte külge löömine erinevates meisterdamise töötubades või vaikne nokitsemine põhjatult põnevates muuseumikogudes.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

külastusjuht

Nõuanded kandideerimiseks

Kui leiad, et sinu järgmine töökoht võiks olla just Eesti Meremuuseumis, siis saada oma CV aadressile katrin.koit@meremuuseum.ee

Meie inimesed
& tegemised

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü