0 +
töötajat

Lai valik ameteid Tallinnas ja Tartus

"Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne. Iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja olla osa LHV eduloost."

Tegevusvaldkond

LHV on suurim kodumaine finantskontsern.

Meie missioon on aidata luua Eesti kapitali. Meie visioon on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. Meie väärtused on olla lihtne, toetav ja tulemuslik.

LHV on asutanud 1999. aastal Rain Lõhmus ja Andres Viisemann. Meil töötab rohkem kui 430 inimest. Meie esindused asuvad Tallinnas ja Tartus. Meie pangateenuseid kasutab üle 200 000 kliendi. LHV juhitavatel pensionifondidel on ligi 177 000 klienti. Oleme uuendusmeelsed ning meil on tugev investeerimis- ja ettevõtluskogemus.

Milline tööandja oleme?

Meie edu taga on meie inimesed. Pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna.

Pakume sulle võimalust töötada kiiresti arenevas kodumaises ettevõttes, kus saad tunda oma otsuste mõju ja töötada koos oma ala parimate asjatundjatega. Meil on selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond. LHV Pank on “Unistuste tööandja 2015“. Tule ja anna oma panus eestimaise panga eduloose!

Meile on tähtis, et meie inimesed oleksid kursis nii oma valdkonna trendide ja tehnoloogiaga kui näeksid ka suuremat pilti. Me õpime üksteiselt ja innustame üksteist. Me panustame oma inimeste arengusse, osaleme koolitustel ja konverentsidel. Sa saad osaleda põnevates ja proovile panevates projektides ning rääkida kaasa olulistel teemadel. Me korraldame silmaringi avardavaid seminare ja meil on ka oma raamatukogu. LHV areneb kiiresti ning sina koos temaga.

Tööpakkumised

Arendaja

Su otsingud on lõppenud. Tule liitu meie Tartu arendustiimiga, mille ülesandeks on pakkuda parimat kliendikogemust alates kasutaja turvalisest ja mugavast registreerimisest ...

Vanemarendaja

Su otsingud on lõppenud. Tule ehita koos maailma ägedaima digitaalpanganduse meeskonnaga uus internetipank! Meie meeskonnast on puudu just üks vanemarendaja ja ...

Juhtiv tarkvaraarendaja

Su otsingud on lõppenud. Sinu uus töökoht on LHV-s. LHV otsib oma meeskonda kogenud juhtivat tarkvaraarendajat. Tiimi tehnilise liidrina on sinu ülesanne ...

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

klienditeeninduse spetsialist

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Kas teadsid, et 10% meie inimestest on alustanud LHV-s praktikandina?

Ka sinu edulugu võib saada alguse just LHV-st. Usume noorte talentide potentsiaali juhtida tulevikupangandust. Pakume juba aastaid tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel. Peale selle saad praktika ajal osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

LHV suvise praktikaprogrammi kohtadele saad kandideerida veebruaris-märtsis.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

klienditeeninduse spetsialist

Nõuanded kandideerimiseks

Sa ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist?
Anna enda huvist märku aadressil cv@lhv.ee

Meie inimesed
& tegemised

“Mulle meeldib LHVs töötada, sest töö on siin äärmiselt huvitav. Ei teki rutiinitunnet.”

Taaniel

“LHVs on üks suurimaid väärtusi kolleegid. See keskkond ja see organisatsioonikultuur on lihtsalt nii sõbralik ja positiivne.”

Remy

“Tiimikaaslased on abivalmid, alati saab toetust ja juhendust kui on nõu vaja.”

Age

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü