“Oleme Eesti pank – me otsustame ja arendame finantsmaailma koos. Meid seob ühine eesmärk, usaldus ja tiimitunne. Iga töötaja saab tunda oma otsuste mõju ja olla osa LHV eduloost.”

Play Video

Miks meie inimestele meeldib LHVs töötada?

Play Video

Talendisõna - pank kui kaasaegne tööandja

Play Video

Talendisõna - andmeanalüüsi ja tarkvara-arenduse ametid

Talendisõna - andmeanalüüsi ja tarkvaraarenduse ametid

Play Video

Uute töötajate sisseelamis-programm

Uute töötajate sisseelamisprogramm

Play Video

LHV - ootame aktiivseid ja ettevõtlikke inimesi

Peakontor:

AS LHV Pank
Tartu mnt 2, Tallinn

6 800 400
info@lhv.ee

 

Peamised töökeeled.

Kas teadsid, et 10% meie inimestest on alustanud LHV-s praktikandina?

LHV noored

Ka sinu edulugu võib saada alguse just LHV-st.
Usume noorte talentide potentsiaali juhtida tulevikupangandust. Pakume juba aastaid tudengitele erinevates valdkondades praktikakohti. Me usaldame sind, anname sulle võimaluse teha päris tööd ja rääkida kaasa olulistel teemadel. Peale selle saad praktika ajal osaleda mitmesugustel koolitustel, seminaridel ja muudel üritustel.

LHV suvise praktikaprogrammi kohtadele saad kandideerida veebruaris-märtsis.

Tasakaal töö- ja eraelu vahel on oluline, sest siis saab mõte puhata ja sa elad oma elu täisväärtuslikult.

Lisaks põhipuhkusele on meil talvepuhkus ning vabad päevad nii tervisepäevadeks kui ka sinu elu tähtsate sündmuste puhul. Sul on võimalus korraldada oma tööaega paindlikult.

LHV-s on üle 350 töötaja.

LHV-s saavad kokku inimesed, kelles on x-faktor – meid seob huvi maailma ja inimeste vastu. Koos tähistame võite, nii suuremaid kui ka väiksemaid.

Me tunnustame ja märkame üksteist. Me veedame koos aega ka mitmesugustel ühisüritustel. Meie 350 inimese hulgast leiad kindlasti just need sinu inimesed ja sõbrad kogu eluks.

Hea tervis on kõige alus. Me soovime, et sa tunneksid end hästi nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Me aitame kaasa sellele, et meie inimesed oleksid terved ja õnnelikud. Vajaduse korral saad võtta tervisepäevi, käia massaažis ja psühholoogilisel nõustamisel. Me toetame ka sinu hambaravi.

Sport hoiab vaimu värske, keha toonuses ja eesmärgid silme ees. Päeval pingutame ühise eesmärgi nimel ja vabal ajal teeme sageli koos sporti. Ühisteks lemmikuteks on meil kujunenud jalgpall, võrkpall, sulgpall, seinatennis, triatlon ja tennis.

Peamiselt värbame

Tööülesanneteks on elektroonikaseadmete komplekteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine.

LHV tööandjana

LHV on asutanud 1999. aastal Rain Lõhmus ja Andres Viisemann. Meil töötab ligi 360 inimest. Meie esindused asuvad Tallinnas ja Tartus.

Meie edu taga on meie inimesed. Pingutame selle nimel, et luua keskkond, kus igaüks tunneks ennast hästi ja hoituna.

Pakume sulle võimalust töötada kiiresti arenevas kodumaises ettevõttes, kus saad tunda oma otsuste mõju ja töötada koos oma ala parimate asjatundjatega. Meil on selged sihid ja nüüdisaegne töökeskkond. LHV Pank on “Unistuste tööandja 2015“. Tule ja anna oma panus eestimaise panga eduloose.

Sa ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist?
Anna enda huvist märku aadressil
cv@lhv.ee

“Mulle meeldib LHVs töötada, sest töö on siin äärmiselt huvitav. Ei teki rutiinitunnet.”

Taaniel

“LHVs on üks suurimaid väärtusi kolleegid. See keskkond ja see organisatsioonikultuur on lihtsalt nii sõbralik ja positiivne.”

Remy

“Tiimikaaslased on abivalmid, alati saab toetust ja juhendust kui on nõu vaja.”

Age

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü