Võta sõna, osale, ole nähtav!

Play Video

Kuu tööandja - Eesti töötukassa

“Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas.”

Play Video

Patrullpolitseiniku amet: "Arvasin, et töö on põnev - ja ei pidanud selles pettuma."

Kuidas näeb välja patrullpolitseiniku tavaline tööpäev? Kas ka sina võiksid sellesse ametisse sobida?

Play Video

STUUDIO #2 Aeg mõelda oma meeskonna jõulukinkidele!

Aastalõpu jõulupeod ja firmaüritused pole enam kaugel – mis ootab sinu meeskonna säravaid tähti kuuse all? Stuudios on nõuandeid jagamas külalised ROI-st.

Play Video

Eesti Töötukassa karjäärinõustamine - kui uued väljakutsed ootavad!

“Ei pea olema suurt ja tõsist teemat, et hakata karjäärimõttest ja unistustest, oskustest, soovidest rääkima. Karjäärinõustamine eelkõige ongi teise inimesega lihtsalt rääkimine ja koos mõtlemine ja ka koos unistamine.”

Play Video

Baarmeni elukutse: "Ole julge, ära karda, suhtle."

Eesti tuntumaid baarmene Heinar Õispuu räägib lähemalt baarmeni elukutsest.

Play Video

Peadpööritavalt põnev - tööstusalpinism

Mis on rope access ja kuidas mööduvad tõeliselt peadpööritavad tööpäevad?

Play Video

Novembrikuu tööandja - Eesti Pandipakend

Eesti Pandipakend on 2005ndal aastal loodud ja Keskkonnaministeeriumi poolt akrediteeritud tootjavastutusorganisatsioon.

Play Video

NUKU talendid: töö laval ja selle taga

NUKU teatri talendid Taavi Tõnisson (näitleja ja lavastaja), Anna Leiner (teenindusjuht), Mihkel Vooglaid (nukutehnik-insener) räägivad sulle oma töörõõmudest ja väljakutsetest. (Muusika: Liina Sumera muusika lavastusest “Gulliveri reisid”.)

Play Video

"Muudatused järgmise kümne aasta jooksul on suuremad veel kui nad olid eelmise kümne aasta jooksul."

Jüri Raidla – õiguspraktik.

Play Video

Oktoobrikuu tööandja: Muinsuskaitseamet

Aeg kaob, kuid paljud head asjad jäävad – ning väärivad hoolega hoidmist.

Play Video

Kui huvitav, mitmekülgne ja põnev saab üks amet olla?

Kui palju avastamisrõõmu mahub ühe (töö)päeva sisse? AHHAA tegevusjuhendajad Erik ja Katriin räägivad lähemalt!

Play Video

"See oli minu jaoks rõõmupäev kui lasteaia asemel mind isa töö juurde kaasa võeti."

Mart Lajal – motosportlane, KTM Eesti tegevjuht.

Toitumine töökohal - toitumisnõustaja Elis Nikolai

Karjääristuudios on külas toitumisnõustaja Elis Nikolai. Juttu tuleb toitumisest töökohal – milliseid valikuid langetada, kuidas hoida energiataset ning meeled ärksad kogu tööpäeva vältel. Lisaks räägime vee ja kohvi joomisest, kas eelistada puu- või hoopis juurvilju jpm!

Elisel on ka oma koduleht, kus saab tema tegemistest hea ülevaate: klikka kindlasti lahti www.sinutoitumisnoustaja.ee ja vaata lähemalt! Lisaks leiad ta üles Facebookist – „Elis Nikolai – Sinu toitumisnõustaja“.

Tööandja

Talendiintervjuu

Sinu ettevõtte säravaim talent on parim kõneisik teiste talentide meelitamiseks ettevõtte meeskonda. Saada ta meie kaamera ette!

Valdkonna tutvustus

On olemas sada erinevat projektijuhi ametit – igaüks teisest erinev nagu öö ja päev. Mis teeb sinu valdkonna eriliseks? Millised teadmised ja iseloomuomadused on eelduseks, et tavatöötajast saaks selle valdkonna talent?

Haridusasutus

Suunanäitamine

Milliste karjäärivalikutega haakub õpitav eriala? Millised on õigustatud ootused, kuidas edukalt ühendada karjääriplaanid ja haridustee?

Täidame koolipingid

Kõik ei saa olla kirurgid ja pankurid – ja ega kõik ei tahagi! Millistest erialadest vaadatakse teenimatult mööda? Aitame õppuritel ära tunda varju jäänud pärlid.

Erialaliit

Kõneisikud

Kordamine on tarkuse ema! Iga aasta toob uued näod koolidesse ja tööturule. Milline erialavalik võimaldab noorele kindlustunnet ja stabiilsust? Mis täidab hinge? Oma ala parimad asjatundjad on ka eriala veenvamad kõneisikud.

Liikmeskonna kasv

Mida ei tea, seda ei oska ka soovida. Alati lihtsalt ei jõua välja võidelda oma kohta nädala või kuu uudistsüklis. Liikmeskonna kasvatamiseks pole seda õnneks ka tarvis – peaasi, et ollakse nähtav uutele kandidaatidele, kes eriala poole vaatamas.

Võta sõna, osale, ole nähtav.​

Kes on sinu organisatsiooni silmapaistvamad tähed? Milline on sinu panus Eesti töökeskkonda ja -kultuuri? Kas sinu sõnum kõnetab tänaseid talente ja tulevasi tööotsijaid?

Karjääristuudio annab sulle platvormi, millega jõuad iga organisatsiooni suurima vara – tööinimesteni. Osale karjääristuudio intervjuus ning tutvusta oma ärivaldkonna töövõimalusi ja nende eripärasid või hoopis mõnda kindlat eriala või ametit.

Nõuanded unistuste tööandjalt, ülevaade täiendusõppe võimalustest, kontaktide loomine valdkonna spetsialistidega – tõstame üheskoos talentide teadlikkust ja loome soodsa pinnase pikaajaliste, väärtuspõhiste töösuhete tekkeks.

Saada meile omapoolne nägemus, kuidas võiks sinu ettevõtte või organisatsiooni esindajad karjääristuudios osaleda.

Vajad tööandjat tutvustavat videomaterjali?

Sulge menüü