“Otsime neid, kes ei pelga muutusi ja on valmis jätma oma tegemistega maha püsiva jälje. Neid, kelle jaoks on tähtis areng, kes julgevad vastu võtta väljakutseid ja esitada küsimusi – seda selleks, et olla parim.”

Play Video

Talendisõna - kahjukäsitlejad

Play Video

Talendisõna - aktuaari amet

Play Video

Talendisõna - telemüügi konsultandid

Peakontor:

Lõõtsa 8a, Tallinn
+372 6353 002
info@if.ee

Peamised töökeeled.

Me õpime teisi õpetades. Ifis on 39 sisekoolitajat, kes jagavad oma teadmisi, oskusi ja kogemusi, mis aitavad kaasa teiste Ifikate edule.

If Kindlustuses on Baltikumis kokku üle 600 töötaja.

Meie edu tagab edukas meeskonnatöö, mille teevad võimalikuks Ifi inimesed.

Me usume andekusse, ideedesse ja üksteise toetamisse. Tööprotsessid on läbipaistvad, mis annab võimaluse pöörata tähelepanu sellele, mis tõesti toob tulemust.​ Uute töötajate toetamine ja soe vastuvõtt näitab, kui oluline on meie jaoks meeskond ja koostöö.

Peamiselt värbame

Tööülesanneteks on elektroonikaseadmete komplekteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine.

If Kindlustus tööandjana

Meiega liitudes avaneb Sulle ainulaadne võimalus töötada Eesti vanimas ja juhtivas kindlustusseltsis koos oma ala tipptegijatega.

Pakume Sulle igakülgset arengut, sisse-elamise perioodil tuge isikliku mentori näol, rahvusvahelist töökeskkonda ja põhjamaist töökultuuri.

Uuele töötajale

Pakume ABC koolitust – üldteadmised sellest, mis tagab eduka alguse Ifis. Mentorlus – igal uuel töötajal on oma mentor.​

Töövarjutamine

Teadmiste omandamise viise on palju erinevaid ning üheks selleks on töövarjutamine. Seda võimalust on Ifis alati võimalik kasutada, oled Sa uus või vana Ifikas.

Sa ei leidnud hetkel sulle sobivat tööpakkumist?
Anna enda huvist märku aadressil
info@if.ee

“Mulle meeldib LHVs töötada, sest töö on siin äärmiselt huvitav. Ei teki rutiinitunnet.”

Taaniel

“LHVs on üks suurimaid väärtusi kolleegid. See keskkond ja see organisatsioonikultuur on lihtsalt nii sõbralik ja positiivne.”

Remy

“Tiimikaaslased on abivalmid, alati saab toetust ja juhendust kui on nõu vaja.”

Age

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü