0 +
töötajat

Ametikohad Tallinnas, Pärnus ja Tartus

"Otsime neid, kes ei pelga muutusi ja on valmis jätma oma tegemistega maha püsiva jälje. Neid, kelle jaoks on tähtis areng, kes julgevad vastu võtta väljakutseid ja esitada küsimusi – seda selleks, et olla parim."

Tegevusvaldkond

If on Põhjamaade juhtiv kahjukindlustusselts, kellel on Põhjamaades ja Baltikumis kokku üle 3,6 miljoni kliendi.

If pakub kahjukindlustusteenust Rootsi, Norra, Soome, Taani, Baltimaade ja Venemaa klientidele ning samuti rahvusvahelisi teenuseid Põhjamaade klientidele, kes tegutsevad välisriikides.

Alates 1. juulist 2009 on Baltikumis tegevus koordineeritud ühisseltsis If P&C Insurance AS, mis on registreeritud Eestis. Tegevus Lätis ja Leedus toimub filiaalides.

If Kindlustusel on Eestis üle 150 000 kliendi. Pakume erinevaid kindlustuslahendusi nii eraisikutele kui ka äriklientidele.

Milline tööandja oleme?

Meiega liitudes avaneb Sulle ainulaadne võimalus töötada Eesti vanimas ja juhtivas kindlustusseltsis koos oma ala tipptegijatega.

Pakume Sulle igakülgset arengut, sisse-elamise perioodil tuge isikliku mentori näol, rahvusvahelist töökeskkonda ja põhjamaist töökultuuri.

Uuele töötajale

Pakume ABC koolitust – üldteadmised sellest, mis tagab eduka alguse Ifis. Mentorlus – igal uuel töötajal on oma mentor.​

Töövarjutamine

Teadmiste omandamise viise on palju erinevaid ning üheks selleks on töövarjutamine. Seda võimalust on Ifis alati võimalik kasutada, oled Sa uus või vana Ifikas.

Tööpakkumised

Kindlustustoe spetsialist

Sinu töö eesmärk on kindlustus- ning kliendiandmete käsitlemine erinevate tööülesannete raames.   IFIS PAKUME SULLE: kodukontori võimalust aastaboonust lisapuhkust tervisekindlustust

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Vaata lisainfot, et tutvuda lähemalt meie poolt pakutavate karjäärivõimalustega.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

Nõuanded kandideerimiseks

Saada meile oma CV või LinkedIni profiili link aadressile konkurss@if.ee.

Meie inimesed
& tegemised

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü