0 +
töötajat

Peamised ametid Tallinnas

"Eleringi suurimaks varaks on enam kui 200 kõrge kvalifikatsiooniga tippspetsialisti. Töösuhte hoidmine pühendunud töötajatega ning atraktiivse tööandja maine kujundamine noorte talentide silmis võimaldavad edukalt toime tulla Eleringi vastutusrikka rolliga."

Tegevusvaldkond

Elering on elektri ja gaasi süsteemihaldur, mis seob tootjatest, erinevatest võrguettevõtetest ja tarbijatest koosneva süsteemi üheks tervikuks. Süsteemi toimimine ühe tervikuna on oluline ka lõpptarbijate jaoks, kuna see võimaldab tagada tarbijatele mõistlike kuludega kvaliteetse energiavarustuse. See on üks Eleringi olulisimaid eesmärke.

Elektri ja gaasi füüsiliste võrkude kõrval arendab Elering energiasektori IT-taristut, mis loob teenusepakkujatele võimalused energia targa tootmise ja tarbimise lahenduste väljatöötamiseks ja pakkumiseks. Tarkvõrgu lahendused võimaldavad energiatootjatel ja -tarbijatel analüüsida tekkivaid andmeid ning neist lähtudes suurendada efektiivsust energia tootmisel ja tarbimisel.

Milline tööandja oleme?

2018. aastal oli Eleringis keskmine töötajate arv 221, neist 73% on mehi ja 27% naisi. Tööandjana iseloomustab Eleringi madal tööjõu voolavus (2018. aastal 5,1%) ning töötajate kõrge keskmine tööstaaž (veidi üle 13 aasta 2018. aasta lõpu seisuga). Töötajate taolise püsivuse taga pole ainult pühendumine oma erialale, vaid ka tööandja tugi erialasele arengule, pühendumist ja tulemuslikkust soodustava organisatsiooni kultuuri edendamine ning konkurentsivõimeline tasusüsteem. Ettevõtte tugevuseks on kindlasti ka erinevate vanusegruppide ja kogemuste esindatus töötajaskonnas. Töötajate keskmine vanus 2018. aasta lõpu seisuga oli pea 44 eluaastat, samas töötab Eleringis mitmeid äsja ülikooli lõpetanud noori inimesi, ligi 33 % töötajatest on vanusegrupis 23-35.

Head ühistunnet loovad ühised sündmused alates esinduslikust aastaseminarist ja ettevõtte iseseisvumise pidulikust tähistamisest kuni metsatalgute ja spordipäevani. Eleringi edu järjepidevuse tagamiseks on kriitilise tähtsusega järelkasv ja töötajate areng. Teeme koostööd Eesti ülikoolidega ning pakume üliõpilastele põhjalikku praktikaprogrammi. Ligi 80% Eleringi töötajatest on kõrgharidusega, enamus neist magistrikraadiga ning mitmed omandanud või omandamas doktorikraadi. Hariduse omandajatele ja edasiõppijatele võimaldab Elering paindlikku töökorraldust ning lisa õppepuhkusepäevi energeetika eriala tudengitele.
Loe lähemalt ka Eleringi juhtimiskultuuri kohta.

Tööpakkumised

Võrguadministraator

Küsimustega Eleringis töötamise kohta võib pöörduda: Gerli Haljand Personalijuht 715 1208 gerli.haljand@elering.ee ...

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Elering pakub iga aasta kevadel aktiivsetele reaalteaduste noortele võimalust läbida suvine praktikaprogramm, mis annab tervikliku ülevaate ettevõtte kõikidest valdkondadest ning hea aluspõhja teadlikuks spetsialiseerumiseks oma erialal. Praktika koosneb Eleringi tutvustavatest seminaridest, väljasõitudest alajaamadesse, gaasijaotus- ja mõõtejaamadesse ning teistele objektidele.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

Nõuanded kandideerimiseks

Küsimustega Eleringis töötamise kohta võid julgelt pöörduda meie personalijuhi poole: Gerli Haljand 715 1156

Vaata ka videoklippidest, miks töötada Eleringis.

Meie inimesed
& tegemised

“Elering on koht, kus inimesed on pühendunud, avatud uutele lahendusetele ja motiveeritud koos töötama. Inimesed siin on väga, väga head partnerid.”

Airi, energiaturgude analüütik

“Üheks suureks plussiks on kindlasti Eleringi inimesed, kes minu meelest on väga targad, sõbralikud ja abivalmis. Minul on Eleringis olnud ainult väga head kogemused.”

Sander, gaasivõrgu analüütik

“Ma arvan, et Elering on see koht, kus on võimalik ära teha suuri asju, kui ise olla aktiivne ja teotahteline.”

Karin, püsitalituse planeerija

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü