0 +
töötajat

Lai valik ameteid Tallinnas, Jüris, Jõhvis ja Tartus

"ABBs töötades on sul võimalus saavutada midagi olulist, kuna üheskoos saame luua parema maailma. Meiega liitumiseks on vaja intelligentsust, ausameelsust ja soovi midagi muuta."

Tegevusvaldkond

ABB on tehnoloogialiider, kes suunab tööstuse digitaliseerimist.

Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina tegutseb ABB neljas kliendikeskses ja globaalselt juhitud ärivaldkonnas: elektrifitseerimine, tööstusautomaatika, ajamid ning robootika ja diskreetne automaatika, mida toetab digitaalne platvorm ABB Ability™.

ABB elektrivõrguäri müüakse Hitachile 2020. aastal.
ABB tegutseb enam kui sajas riigis ja annab tööd ligikaudu 147 000 inimesele.

ABB Eesti tegevus jaotub kahte valdkonda: tootmine (generaatorid, ajamid, taastuvenergiaseadmed, elektrikilbid, komplektalajaamad) ning müük (ülekandevõrkude ja jaotusalajaamade projektid, kesk- ja madalpingeseadmed, automaatikaprojektid, robotid, korrashoiuteenused).

Milline tööandja oleme?

Tegeleme mitmete tänapäeva maailma olulisemate tehnoloogiliste ja keskkonnaalaste probleemidega.

ABB Eesti tegevus jaotub kahte valdkonda: tootmine (generaatorid, ajamid, taastuvenergiaseadmed, elektrikilbid, komplektalajaamad) ning müük (ülekandevõrkude ja jaotusalajaamade projektid, kesk- ja madalpingeseadmed, automaatikaprojektid, robotid, korrashoiuteenused).

Kui soovid töötada olulise eesmärgi nimel vastutusrikaste ülemaailmsete projektide juures ja võimalust kujundada tulevikutehnoloogiaid, tule ja aita kaasa energia- ja tootlikkusrevolutsioonile.

Juba sada aastat oleme loonud uusi võimalusi, kuidas maailma energiaga varustada ja tootlikkust parandada. Ikka ja jälle oleme näinud, kuidas keerukad tööülesanded, tipptasemel tehnoloogia ja ülemaailmne kogemus on oskuste ja suurte ambitsioonidega spetsialistide karjääre muutnud.

Tööpakkumised

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Vaata lisainfot, et tutvuda lähemalt meie poolt pakutavate karjäärivõimalustega.

Pakutavad võimalused:

töövarjupäev, õppepraktika, infopäev

Eelistatud erialad:

IT

Millal kandideerida:

aastaringselt

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on uus võimalus avanemas juba õige pea.

Ametid:

Nõuanded kandideerimiseks

< LISAINFO TÖÖANDJA LEHELT. >

Meie inimesed
& tegemised

“Tsitaat.”

NIMI, amet

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü