“Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru- ja arvamusliidriks.”

Play Video

Talendisõna: töö energeetika valdkonnas

Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri 76401 Harjumaa

+372 650 1901
+372 650 1900
info@magnum.ee

Apteegid >

Peamine töökeel.

Terve Pere Apteegis töötab üle 400 pühendunud apteekri.

> Olles Eesti suurim apteegikett, on meil parimad võimalused karjääriplaneerimiseks ja töötamiseks tulevikule orienteeritud töökeskkonnas.

> Meie meeskonda on alati oodatud kõik positiivse mõttelaadiga ja inimestest hoolivad proviisorid, farmatseudid ning klienditeenindajad.

> Tänu koolitus- ja arenguprogrammidele on meie töötajatel võimalus pidevalt oma võimeid ja oskusi täiendada, kasutades ära oma potentsiaali.

> Meie motivatsioonisüsteem tunnustab töötajate pikaajalist lojaalsust ja professionaalsuse tõstmist.
Peame alati meeles isiklikke elutähtsaid sündmusi, anname tuge ning soodustame tervise eest hoolitsemist ja sportimist.

> Saame pakkuda töökohta elukoha lähedal või toetada Sinu elukoha vahetust piirkonda, kus vabu töökohti on koheselt pakkuda.

> Oleme alati valmis kõikidele huvilistele võimalusi lähemalt tutvustama. Selleks võta meiega kindlasti ühendust ja leiame Sulle sobiva karjäärilahenduse!

Teeme koostööd Eesti ülikoolidega ning pakume üliõpilastele põhjalikku praktikaprogrammi.

Lisainfot praktika kohta leiad siit.

“Tulin Eleringi praktikale väga suurte ootustega. Praktika lõppedes olid aga mu ootused ületatud – meile näidati iga osakonna tööd, saime endale väga targad ja toredad juhendajad ja mis kõige tähtsam, kõik oli läbi mõeldud ja organiseeritud.”
Mari Löper

Saame pakkuda töökohta elukoha lähedal või toetada Sinu elukoha vahetust piirkonda, kus vabu töökohti on koheselt pakkuda.

 

Peame alati meeles isiklikke elutähtsaid sündmusi, anname tuge ning soodustame tervise eest hoolitsemist ja sportimist.

Peamiselt värbame

Tööülesanneteks on elektroonikaseadmete komplekteerimine, pakkimine, kontrollimine, inventeerimine, remontimine, materjalide transportimine, ladustamine ja kvaliteedi kontrollimine.

Terve Pere Apteek tööandjana

Terve Pere Apteek – apteegituru parim tööandja!

Terve Pere Apteek OÜ ühendab enda alla 85 Apotheka kaubamärki kandvat apteeki. Kuulume Baltimaade juhtivasse ravimite hulgi- ja jaemüügikontserni Magnum AS. Oleme tegutsenud ravimite jaeturul alates 1993. aastast. Lisaks Terve Pere apteekidele kannab Apotheka kaubamärki üle 80 apteegi.

Oma tegevusega soovime olla tervema ja terviseteadlikuma ühiskonna eestvedajad. Meie missioon tervisenõustajatena on aidata oma klientidel olla tervemad ja seeläbi õnnelikumad. Terve Pere Apteegis töötab selle nimel iga päev üle 400 pühendunud apteekri, kelle panus on meid tõstnud apteegituru- ja arvamusliidriks.

Meie meeskonda on alati oodatud kõik positiivse mõttelaadiga ja inimestest hoolivad proviisorid, farmatseudid ning klienditeenindajad.

Oleme alati valmis kõikidele huvilistele võimalusi lähemalt tutvustama. Selleks võta meiega kindlasti ühendust ja leiame Sulle sobiva karjäärilahenduse!

Heleri Leinsaar
värbamisspetsialist
heleri.leinsaar@magnum.ee
Telefon +372 5669 1716

“Elering on koht, kus inimesed on pühendunud, avatud uutele lahendusetele ja motiveeritud koos töötama. Inimesed siin on väga, väga head partnerid.”

Airi, energiaturgude analüütik

“Üheks suureks plussiks on kindlasti Eleringi inimesed, kes minu meelest on väga targad, sõbralikud ja abivalmis. Minul on Eleringis olnud ainult väga head kogemused.”

Sander, gaasivõrgu analüütik

“Ma arvan, et Elering on see koht, kus on võimalik ära teha suuri asju, kui ise olla aktiivne ja teotahteline.”

Karin, püsitalituse planeerija

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü