0 +
töötajat

Lai valik ameteid Tallinnas, Jüris, Jõhvis ja Tartus

"ABBs töötades on sul võimalus saavutada midagi olulist, kuna üheskoos saame luua parema maailma. Meiega liitumiseks on vaja intelligentsust, ausameelsust ja soovi midagi muuta."

Tegevusvaldkond

ABB on tehnoloogialiider, kes suunab tööstuse digitaliseerimist.

Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina tegutseb ABB neljas kliendikeskses ja globaalselt juhitud ärivaldkonnas: elektrifitseerimine, tööstusautomaatika, ajamid ning robootika ja diskreetne automaatika, mida toetab digitaalne platvorm ABB Ability™.

ABB elektrivõrguäri müüakse Hitachile 2020. aastal.
ABB tegutseb enam kui sajas riigis ja annab tööd ligikaudu 147 000 inimesele.

ABB Eesti tegevus jaotub kahte valdkonda: tootmine (generaatorid, ajamid, taastuvenergiaseadmed, elektrikilbid, komplektalajaamad) ning müük (ülekandevõrkude ja jaotusalajaamade projektid, kesk- ja madalpingeseadmed, automaatikaprojektid, robotid, korrashoiuteenused).

 

Milline tööandja oleme?

Tegeleme mitmete tänapäeva maailma olulisemate tehnoloogiliste ja keskkonnaalaste probleemidega.

ABB Eesti tegevus jaotub kahte valdkonda: tootmine (generaatorid, ajamid, taastuvenergiaseadmed, elektrikilbid, komplektalajaamad) ning müük (ülekandevõrkude ja jaotusalajaamade projektid, kesk- ja madalpingeseadmed, automaatikaprojektid, robotid, korrashoiuteenused).

Kui soovid töötada olulise eesmärgi nimel vastutusrikaste ülemaailmsete projektide juures ja võimalust kujundada tulevikutehnoloogiaid, tule ja aita kaasa energia- ja tootlikkusrevolutsioonile.

Juba sada aastat oleme loonud uusi võimalusi, kuidas maailma energiaga varustada ja tootlikkust parandada. Ikka ja jälle oleme näinud, kuidas keerukad tööülesanded, tipptasemel tehnoloogia ja ülemaailmne kogemus on oskuste ja suurte ambitsioonidega spetsialistide karjääre muutnud.

Töö, millel on eesmärk

Ükskõik milline on su roll ABBs, võid kindel olla, et aitad kaasa parema maailma loomisele. Meie töö – alates jätkusuutlike elektrijaamade ehitamisest maailma kõige kõrvalisematesse piirkondadesse, autotehaste töötajate turvalisuse parandamisest ning lõpetades uute reostusvastaste tehnoloogiate arendamisega – puudutab miljonite inimeste elusid.

Ole globaalne

Oleme kokku viinud 147 000 inimest, kes teevad koostööd rohkem kui 100 riigis üle kogu maailma. Hindame mitmekesisust ja usume, et äriedu saavutamiseks on olulisim probleemide ja väljakutsete käsitlemine erinevatest vaatenurkadest.

Pane end proovile

Kas meil õnnestub vähendada süsinikdioksiidiheiteid? Kas vahelduvvool jääb lõpuks alla alalisvoolule? Kas nutikad energiavõrgud võimaldavad toota energiat jätkusuutlikumalt ja usaldusväärsemalt?

Kuna ABB tegeleb tänapäeva maailma kõige keerulisemate projektidega, on sul võimalus end proovile panna, silmaringi laiendada ja ametialaselt areneda.

Ole teerajaja tehnoloogiavaldkonnas

Nafta pumpamine 3000 meetri sügavuselt, vedurite veomootorid ja elektrisõidukite laadimissüsteemid, mis laevad minutitega 100 kW, on vaid mõned valdkonnad, kus ABB on juhtival kohal.

Püsimaks edaspidigi uuenduslikkuse poolest esirinnas, vajame inimesi, kes on oma eriala parimad ja kellel on suur tehnoloogiahuvi.

Haara initsiatiiv ja tee koostööd

Julgustame juhtimist kõikidel tasemetel ning innustame töötajaid näitama üles algatusvõimet, pakkuma välja ideid ja edendama oma karjääri. Me ei oota töötajatelt mitte ainult aktiivset vastutuse võtmist, vaid oma annete kasutamist koostööd tehes, et luua midagi veelgi paremat.

Kui näitame üles algatusvõimet ja teeme koostööd, siis saavutame rohkem.

Tööpakkumised

Technical Project Manager

Join ABB and work in a team that is dedicated to creating a future where innovative digital technologies allow greater ...

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Otsid praktikat ning sooviksid selle teha globaalses innovaatilises ettevõttes? Täida ära avaldus ning oled sammuvõrra sellele soovile lähemal!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

Nõuanded kandideerimiseks

Meie jaoks on oluline leida õige inimene õigele ametikohale. Seetõttu valime hoolikalt välja potentsiaalseid kandidaate, kes on motiveeritud, vajalike oskuste ja kogemustega, et saavutada edu meie dünaamilises ja mitmekülgses töökeskkonnas.

Meie eesmärk on muuta kandideerimine nii lihtsaks kui võimalik. Valige välja töökohad, mis teid huvitavad, vajutage seejärel nupule „Kandideeri” ja järgige juhiseid.

Vajad kandideerimisel abi? Vaata ka siia >

Värbamisspetsialistid Jüris:

Lele Pagil
Lele.Pagil@ee.abb.com
+372 5680 1984

Kerttu Remmel
Kerttu.Remmel@ee.abb.com
+372 5680 0824

Värbamisspetsialist Ülemistel:

Kaia Vester
+372 5683 1966
kaia.vester@ee.abb.com

Meie inimesed
& tegemised

“ABB-s töötades saan ma muuta keskkonda paremaks: meie seadmed hoiavad kokku energiat, mida paljud tarbivad. See oli minu jaoks oluline teema juba keskkoolis ning tänasel päeval saan ma juba ise otseselt panustada.”

Kaarel, tootmisinseneride juht

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü