Kus tahaksid töötada homme?

Kes on sinu unistuste tööandjad? Milline on nende töökultuur? On neil ka äge kontor? Kas sobid kokku töökaaslastega? Saa lähemalt tuttavaks tulevase tööandjaga ja tee järgmine karjäärisamm.

Tallink
ABB
Meremuuseum
Nortal
Elering
LHV
If Kindlustus
Telia Eesti
Baltic Restaurants
Sellit
Rahva Raamat
Monese
Apranga
SMIT
SEB
DPD
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video
Play Video

stuudio@karjaarileht.ee > võta sõna, osale, ole nähtav

Play Video

Kuu tööandja - Eesti töötukassa

“Töötukassas töötades on Sul võimalus teha tähendusega tööd, panustades ühiskonnale olulises valdkonnas.”

Play Video

Patrullpolitseiniku amet: "Arvasin, et töö on põnev - ja ei pidanud selles pettuma."

Kuidas näeb välja patrullpolitseiniku tavaline tööpäev? Kas ka sina võiksid sellesse ametisse sobida?

Play Video

"Muudatused järgmise kümne aasta jooksul on suuremad veel kui nad olid eelmise kümne aasta jooksul."

Täispikkuses intervjuu õiguspraktik Jüri Raidlaga.

Play Video

Esimest korda Eestis - personalijuhtimise häkaton 2020!

“PARE otsustas korraldada personalijuhtimise häkatoni, et võtta IT-maailma uutest lahendustest eeskuju. Ma usun, et kui see on andnud IT-maailmas edukaid tulemusi, annab see ka personalijuhtimise valdkonnas väga häid tulemusi” – Kärt Kinnas, PARE tegevjuht.

Play Video

PARE kutsub organisatsioone esitama inimeste juhtimise või personalitöö projekte konkursile "Parim Personaliprojekt 2020"

Konkursil hinnatakse aastatel 2018-2019 lõpetatud projekti, mis on toonud kaasa organisatsiooni juhtimises, personalitöös või selle alalõikudes kvaliteedi või efektiivsuse kasvu, kahes erinevas kategoorias.

Play Video

Baarmeni elukutse: "Ole julge, ära karda, suhtle."

Eesti tuntumaid baarmene Heinar Õispuu räägib lähemalt baarmeni elukutsest. Kuidas käisid asjad vanasti, mis on toimumas täna ja kuidas Heinari tähtkuju tema karjääriteed mõjutas, sellest kõigest näed ja kuuled juba videos!

Play Video

"See oli minu jaoks rõõmupäev kui lasteaia asemel mind isa töö juurde kaasa võeti."

Mart Lajal – motosportlane, KTM Eesti tegevjuht.

Play Video

Nuku talendid: töö laval ja selle taga

NUKU teatri talendid Taavi Tõnisson (näitleja ja lavastaja), Anna Leiner (teenindusjuht), Mihkel Vooglaid (nukutehnik-insener) räägivad sulle oma töörõõmudest ja väljakutsetest.

Play Video

Talendisõna - inseneeria (ABB Eesti)

Inseneri ametis omandatavad teadmised ja oskused leiavad laialdast kasutust mitte ainult Eestis vaid kõikjal üle maailma. Lauri, Kaarel ja Erik räägivad lähemalt.

Play Video

Kuu tööandja - Tallinna Vesi

Tallinna Vesi annab tööd enam kui 300 töötajale. Valdav osa ettevõtte töötajatest on tehnilise haridusega spetsialistid, kes töötavad kas veepuhastusjaamas või reoveepuhastusjaamas.

Play Video

Kuu tööandja - DPD Eesti

“DPD-s saab igaüks kangelaseks! Me hindame iga oma töötaja panust. Teame, et suured saavutused koosnevad mitme väikese lüli koostööst.”

Play Video

Kuu tööandja - Eesti Pandipakend

Eesti Pandipakend on 2005ndal aastal loodud ja Keskkonnaministeeriumi poolt akrediteeritud tootjavastutusorganisatsioon.

Play Video

Kuu tööandja: Muinsuskaitseamet

Aeg kaob, kuid paljud head asjad jäävad – ning väärivad hoolega hoidmist.

Toitumine töökohal - toitumisnõustaja Elis Nikolai

Karjääristuudios on külas toitumisnõustaja Elis Nikolai. Juttu tuleb toitumisest töökohal – milliseid valikuid langetada, kuidas hoida energiataset ning meeled ärksad kogu tööpäeva vältel. Lisaks räägime vee ja kohvi joomisest, kas eelistada puu- või hoopis juurvilju jpm!

Elisel on ka oma koduleht, kus saab tema tegemistest hea ülevaate: klikka kindlasti lahti www.sinutoitumisnoustaja.ee ja vaata lähemalt! Lisaks leiad ta üles Facebookist – „Elis Nikolai – Sinu toitumisnõustaja“.

Play Video

“Ei pea olema suurt ja tõsist teemat, et hakata karjäärimõttest ja unistustest, oskustest, soovidest rääkima. Karjäärinõustamine eelkõige ongi teise inimesega lihtsalt rääkimine ja koos mõtlemine ja ka koos unistamine.”

Play Video

“Kui võtate tööle või teie juures juba töötab puude või vähenenud töövõimega inimene, pakub Töötukassa teile mitmeid toetavaid ja töötajat abistavaid teenuseid.”

Play Video

“Ettevõtluse alustamise toetus (EVAT) on rahaline abi, mille eesmärk on motiveerida ja toetada ettevõtlusega alustamist.”

Play Video

“Eesmärk on pakkuda noortele tööotsijatele tasustatud töökohti kogu Euroopas.”

Kuidas tegutseda?

Õige valdkond

Milline võiks olla järgmine samm su karjääriteel? Karjääristuudio videos tutvustavad sulle erinevaid ameteid ja valdkondi oma ala tipud. Vaata lähemalt ja oskad paremini otsustada, milline karjääritee sobib just sinule!

Sobiv tööandja

Tutvu lähemalt tööandjatega, kes tegutsevad sind huvitavas valdkonnas ja pakuvad sobivaid ametikohti. Karjäärileht annab kiire ja põhjaliku ülevaate mõne hetkega!

Tööpakkumine

Anna tööandjale karjäärilehe vahendusel märku, et oled huvitatud tema juures töötamisest. Uue või vabaneva töökoha tekkimisel saad talt teavituse ning jõuad aegsasti kandideerida.

Märka märki - skanni QR kood ja tutvu tööandjaga!

Külastasid just eriti ägeda tööandja esindust, mis oli täis särasilmseid inimesi ning jättis sulle kustumatu mulje? Sooviksid ka ise nende juures töötada? Märka uksel olevat karjäärilehe märki ja skaneeri sellel olev QR kood! Tutvu pakutud võimalustega ja anna tööandjale oma huvist märku!

Sulge menüü