Töökeskkonna
video

(populaarne!)

495€+km

Tööruume tutvustav stiilne videoklipp juhatab sinu juurde just teie töökeskkonda sobivad töömesilased! Suur aga hubane? Väike ja kaasaegne? Video räägib enam kui tuhat pilti!

Esitleme töökeskkonda viisil, mis annab edasi tööandja olemuse võtmepunktid ja suundumuse (kaasaegsus, konservatiivsus, orienteeritus loovusele, professionaalsusele)

Tiimisõnumi
video

890€+km

Ettevõttes juba töötavad talendid on parimad kõneisikud ja argument teistele talentidele meeskonnaga liitumiseks.

Üleskutse tiimiga liitumiseks

Töötajate lood, pöördumine

Töökultuuri märksõnad

Soovitused alustavale talendile

Juhised kandideerimiseks

Veebinar, (video)podcast, otseülekanne

Soovid salvestada podcasti või veebinari? Tulemas on otseülekanne? Karjääristuudio tiim on sulle abiks!

Stuudio kasutamise võimalus

Saatejuhi kaasamine, paneelvestluse modereerimine

Järeltöötlus

Konsultatsioon

Sinu sõnum väärib tähelepanu. Liitu teiste tegijate tööandjatega

ning püsi pildis.

Milline on sinu panus Eesti töökeskkonda ja -kultuuri? Kes on sinu organisatsiooni silmapaistvad tähed? Kas sinu sõnum kõnetab tänaseid talente ja tulevasi tööotsijaid?

Osale Karjääristuudio intervjuus ning tutvusta oma valdkonna põletavaid teemasid, uuendusi, eripära või hoopis kindlat eriala või ametit.

Nõuanded unistuste tööandjalt, ülevaade täiendusõppe võimalustest, kontaktide loomine valdkonna spetsialistidega – tõstame üheskoos talentide teadlikkust, et luua soodne pinnas pikaajaliste, väärtuspõhiste töösuhete tekkeks.

Tööandja

TALENDISÕNA

Sinu ettevõtte säravaim talent on parim kõneisik teiste talentide meelitamiseks ettevõtte meeskonda. Saada ta meie kaamera ette!

VALDKOND

On olemas sada erinevat projektijuhi ametit – igaüks teisest erinev nagu öö ja päev. Mis teeb sinu valdkonna eriliseks? Millised teadmised ja iseloomuomadused on eelduseks, et tavatöötajast saaks selle valdkonna talent?

Erialaliit

KÕNESISIK

Kordamine on tarkuse ema! Iga aasta toob uued näod koolidesse ja tööturule. Milline erialavalik võimaldab noorele kindlustunnet ja stabiilsust? Mis täidab hinge? Oma ala parimad asjatundjad on ka eriala veenvamad kõneisikud.

LIIKMESKONNA KASV

Mida ei tea, seda ei oska ka soovida. Alati ei jõua välja võidelda oma kohta nädala või kuu uudistsüklis. Liikmeskonna kasvatamiseks pole seda õnneks ka tarvis – peaasi, et ollakse nähtav uutele kandidaatidele, kes eriala poole vaatamas.

Haridusasutus

SUUNANÄITAJA

Kuidas edukalt ühendada karjääriplaanid ja haridustee? Milliste karjäärivalikutega haakub õpitav eriala? Millised on õigustatud ootused?

TÄIDAME KOOLIPINGID

Kõik ei saa olla kirurgid ja pankurid – ja ega kõik ei tahagi! Millistest erialadest vaadatakse teenimatult mööda? Aitame õppuritel ära tunda varju jäänud pärlid.

Kas teadsid?

Liitunud kliente kaasame eelisjärjekorras Karjääristuudio saadetesse, küsitlustesse ja üritustele.

Puudub varasem videokogemus?

Toetame iga esinejat ja esitlust igal sammul.

Sa ei ole kindel oma teema sobivuses?

Anna meile märku ning arutame selle üheskoos läbi!

Valdkond värbamisega raskustes?

Kajastame Karjääristuudios klientidele olulisi teemasid ja aitame üheskoos suurendada kõlapinda!