Uudised

Töövõimalused veevaldkonnas – veekäitlusoperaator | Evel

„Veekäitlusoperaatori igapäevatöö on veekäitlusseadmete juhtimine ja jälgimine, korrapäraste hoolduste tegemine ning vajadusel veeproovide võtmine,“ võtab lühidalt ameti sisu kokku Kai Kattai, kes on lõpetanud veekäitlusoperaatori eriala.

Valdkonnaga käib kaasas ka suur areng ning automatiseerimine. „Veemajandus ongi minemas arvutite peale, kus siis kaugelt jälgitakse süsteeme ja saab neid juhtida ning iga päev polegi vaja kohal käia,“ räägib Andres Aruhein Emajõe Veevärgist. Veekäitlusoperaatori töö on praktiline ning samamoodi põhineb ka õpe väga palju praktikal. „Õppekava on ülesehitatud põhimõttel, et sa teeksid praktikat oma töökeskkonnas,“ selgitab Kai. Andres lisab, et töö sobib kindlasti neile, kes tahavad stabiilsust, sest veemajandust ei mõjuta majanduslangused ega majandustõusud.

„Veevaldkond on pidevas muutuses ja sa pead hoidma end kursis muutuste ja tehnoloogiaga,“ toob Kai välja põhjuse, miks just veevaldkonnas on põnev töötada. Kuula ja vaata täpsemalt videost!

Vesi mängib meie igapäevaelus olulist rolli ning veevaldkonnas leiab mitmeid põnevaid ametikohti. Kas sinu karjäär võiks alguse saada just siit? Tutvu ülikoolide ja kutsekoolide võimalustega veevaldkonna erialade õppimiseks!

Fookuses | VÄRBAMINE

Fookuses | SPETSIALIST VASTAB

Jäid hätta? Saada kiri klienditugi@karjaarileht.ee Facebook chat m.me/karjaaristuudio

Sinu ettevõte või organisatsioon soovib olla esindatud Karjääristuudios? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee

© karjäärileht.ee 2020     |     Kasutajatingimused