Ole talendile nähtav!

Tee oma elu lihtsaks! Tööandjat tutvustava video valmimise käigus saad koguda rohkelt mõtteid otse oma meeskonnalt, kes vaatavad ja kirjeldavad organisatsiooni töötaja seisukohalt. Ehk just selliste sõnadega ja sellises vormis nagu seda ootaks tänane tööotsija ehk sinu tulevane töötaja! Ära näe päevade või nädalate kaupa vaeva keerukate, ümmarguste tekstide välja mõtlemisega – see on eilne päev!

Luua tuleb hulk tekstimaterjali – pane vaim valmis!
Kas palgata copy või tuttav kirjanik? Mitte kumbagi. Su kontor on pühendunud töötajaid täis ja nad on ideedest tulvil! Kaasa neid ja kogu ideid!

Hobune vankri ette, mitte vastupidi.
Video loomisel moodustub terviklik lugu, mis tutvustab nii töökeskkonda kui ka inimesi. Nende elementide toel saad juba kerge vaevaga kujundada karjäärilehe välimuse ja panna paika ülejäänud sisu.

"Tööandja videotutvustus annab talendile ülevaate ettevõttest kui tööandjast, töökeskkonnast, tutvustab nii tööprotsesse kui ka meeskonda. Kõik need elemendid on talendi jaoks võtmetähtsusega, kui ta hakkab kandideerimise osas otsust langetama."

Kõneta talenti otse ja näita end oma parimast küljest!

Tööandjat tutvustava video tegemise käigus saad kutsuda kõnelema oma maja inimesed ning kasutada meeskonnalt tulnud mõtteid vajalike tekstide loomiseks ja enda kui tööandja kirjeldamiseks.

Saad kokku hulga häid mõtteid, erinevaid vaatenurki ja mis kõige tähtsam – ehedust. Selle baasilt on juba lihtne ettevõtte karjäärileht terviklikult kokku panna.

Video tegemise käigus saavad kaardistatud olulised punktid, mis kirjeldavad sind kui tööandjat – mitte kui lihtsalt ettevõtet või toodete ja teenuste pakkujat.

Sinu olemasolev talent on organisatsiooni kõnekaim argument ja mõjuvaim kõneisik veenmaks sobivaid talente tööotsijate seas.

Tööprotsessi käigus saad kohe ka sobivad pildid ja töötajate soovitused karjäärilehele (testimonials).

Filmimise käigus valmib ka tööruume ehk töökeskkonda tutvustav klipp.

Tööandja videot saab kasutada kõigis oma kommunikatsioonikanalites – koduleht, Facebook, Youtube, lisaks valmib 1 minutiline versioon Instagrami jaoks. Videole saab viidata kõigi oma organisatsiooni töökuulutuste juurest.

Kokkuvõtvalt: tööandja video tegemisel saad rohkelt tarvilikku videomaterjali, väärtuslikke ideid tööandjat kirjeldavate tekstide viimistlemiseks ning kirsina tordil Karjäärilehe liitumise aasta aega tasuta.

Ettevõtet tutvustav videoklipp või intervjuu karjäärilehel aitavad tagada, et tööle kandideerijad on teadlikud ja kõrgelt motiveeritud.

Meiega jõuad kiirelt tulemuseni. Võta ühendust!