Uudised

Stilisti/juuksuri ja parduri amet | TALENDISÕNA

Kes meist väiksena poleks unistanud juuksuri ametist… Tänases pidevas muutuses olevas töömaailmas tuleb kindlasti kasuks osata enda kätega päriselt midagi ära teha. Olgu see siis põhitööna või hobina, ükski amet mööda külge maha ei jookse. Karjääristuudio intervjuus avavad juuksuri ja parduri ameti olemust tänased talendid Rauno ja Keete.

Juuksuri töö hõlmab endas nii iluteenuste pakkumist kui ka suhtlemist, ehk suures joones klienditeenindust. Kui juuksuri kliendid on nii mehed ja naised, siis pardur pakub teenuseid vaid meestele – juukselõikus, habemekujundamine- ja ajamine. “Vanus ei mängi selle ameti puhul olulist rolli, küll aga enesekindelus, sest keegi ei taha ebakindlat pardurit habemenoaga oma kõrile”, toob naljatledes Rauno välja, et kellele amet sobida võiks. Keete nõustub, kuid lisab et olulised on ka käelised oskused, mida saab täna õppida erinevates kutse- ja erakoolides. Küll aga tõdeb ta, et väga palju õpitakse töötamise käigus ehk praktiseerides.

Keete soovitab kõikidel tulevastel juuksuritel juba praktika käigus suhtlemisele ja klienditeeninduse poolele keskenduda, sest see kannab väga suurt rolli juuksuri igapäevatöös.

Kui ka sinu mõtted liiguvad uue ameti omandamise suunas ja näeksid end töötamas just iluteeninduse valdkonnas, siis vaata lähemalt täispikkuses intervjuud tänaste talentidega.

Milline tööpakkumine kõnetab sind?

  /// TUTVU AMETIGA

  /// TUTVU TÖÖANDJAGA

  Stockmann
  Seesam kindlustus
  Swedbank
  Rahva Raamat
  Nortal
  Ellex Raidla
  Apotheka
  Elering
  DS Smith
  Scoro
  Tallink
  Elron
  Telia
  LHV
  DPD Eesti
  ABB

  PODCAST | Talendikogemuse labor

  /// VÄRBAMINE

  /// PERSOON

  Masina 22, Tallinn 10144, Eesti
  +372 58 727 673
  info@karjaarileht.ee
  www.karjaarileht.ee

  TÖÖANDJALE
    Liitumine ja värbamisteenused
    Karjääristuudio ja videoteenused

  •  Võta meiega ühendust
  •  Miks luua tööandja karjäärileht?

  •  Tööandja videotutvustuse loomine

  Sinu ettevõte või organisatsioon võiks olla esindatud Karjääristuudios? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee