"Selliti tiimi kuuluvad positiivsed, edumeelsed ja kõrge tööeetikaga inimesed. Kui tunned, et need omadused kirjeldavad ka sind, tahad ennast proovile panna ja arvad, et suudad ka tempos püsida, siis anna endast märku!"

Millega tegeleme?

Sellit on Eesti esimene täisteenust pakkuv müügiagentuur, mis tegeleb nii müügikoolituste, tarkvaraarenduse, edasimüügi kui ka personalivahendusega.

Töötame koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning laieneme ka ise väga hoogsalt – seega leiame tegijatele alati rakendust!

Meie eesmärk on olla Eesti müügimaastiku parimad ja seda ka oma halvimal päeval. Igapäevane võistlus käib aga eelkõige iseendaga – üritame iga päev olla 1% võrra paremad kui olime eile.

Selliti üks suurimaid missioone on kasvatada liidreid. Kes on liider? Liider on meie jaoks eelkõige see, kes juhib eeskuju kaudu. Meie eesmärk on tõestada iseenda näitel, et KÕIK on võimalik!

Milline tööandja oleme?

Kui tahad teenida, tuleb treenida

… ja meie väidame, et aktiivmüük on enesearendamise seisukohalt üks tõhusamaid formaate. 99% meie tiimist ütleb, et see on olnud heas mõttes elumuutev kogemus.

Tasakaalustatud ja paindlik graafik

Sul on võimalus väga palju kaasa rääkida selles, et kui palju sa täpselt töötada soovid. Leidsid talveks head lennupiletid Taisse ja tahad 3 nädalat puhata? Pole probleemi? Tahad 30 päeva jutti töötada, et korteri sissemaksuks raha koguda? Saab tehtud!

Ülitugev koolitusprogramm

Mõned ütlevad, et nad õppisid 3 kuuga Sellitis rohkem, kui 3 aastaga ülikoolis. Meie “õppekava” oluliseimateks teemadeks on: müük, müügijuhtimine, enda ja teiste motiveerimine, ajajuhtimine, investeerimine, ettevõtlus jpm.

Suurepärased tooted ja teenused

Raske on kedagi teist veenda, kui sa ise veendunud ei ole. Meie oleme 100% veendunud, et Elisa tooted ja teenused on turu parimad ja meil on suur au neid müüa!

Suurepärased kolleegid

Sellitis töötades avastad üsna kiirelt, et meie üheks suurimaks pärliks on meie inimesed. Noored, säravad, motiveeritud, positiivsed ja andekad – need on sõnad, mida võime suurima enesekindlusega meie tiimiliikmete kirjeldamisel kasutada.

Väga head tingimused

“Kui teed täna asju, mida teised ei ole valmis tegema, siis saad homme teha neid asju, mida teised ei saa teha.” Meie projektides on tunnipalk vahemikus 10-29€.

Tööandja

30+ töötajat

Tallinn

müük

müügikonsultant

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

pakume ka osalise tööajaga tööd

kaugtöö võimalus

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Digiteenuste müügikonsultant (kaubanduskeskustes)

Töö sisu Elisa teenuste tutvustamine ja aktiivmüük erinevates Eesti kaubanduskeskustes. 8 põhjust, miks talendid liituvad ja jäävad: 1. Töö paindliku ...

Digiteenuste müügikonsultant (ukselt-uksele)

Töö sisu: Elisa teenuste tutvustamine ja aktiivmüük ukselt-uksele formaadis (aadressid on meie poolt). 8 põhjust, miks talendid liituvad ja jäävad: ...

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

müügikonsultant

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

müügikonsultant

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Sellit on Eesti esimene täisteenust pakkuv müügiagentuur, mis tegeleb nii müügikoolituste, tarkvaraarenduse, edasimüügi kui ka personalivahendusega.

Töötame koos Eesti tuntuimate ettevõtetega ning laieneme ka ise väga hoogsalt – seega leiame tegijatele alati rakendust!

Kui soovid rohkem infot, siis kirjuta: talent@sellit.ee