Uudised

Rain Seepõld: pole midagi hullemat, kui oma ametis piinelda | KARJÄÄRIMUUTUS

Ülikoolis valitud eriala ei tähenda, et pead sellel ametil töötama elu lõpuni. Nii, kuidas ajapikku muutuvad meie soovid ja väärtused, võid ühel hetkel võtta vastu otsuse karjäärivahetuseks. Endine ehitusinsener Rain Seepõld jagab Karjääristuudios oma lugu, kuidas ta jõudis hoopis müügivaldkonda.

“Jah, see võib tunduda nagu pöörane keskeakriis, aga kes mind rohkem tunnevad, need ei imesta,” tegi Rain oma otsuse üle nalja. Olgugi, et tal on tugev ehitusalane taust ning ka töökogemus, otsustas ta hiljuti kannapöörde teha ning hoopiski müügijuhiks hakata.

Kas eelnev kogemus on karjäärivahetuse tõttu raisku läinud? “Seda kindlasti mitte! Esiteks on mul kontaktid, mis on alati vajalikud ja kindlasti ka õpitud süsteemsus.” Inseneeriast on Rain kaasa võtnud ütluse “Insener ei arva, ta arvutab,” mis aitab tal ka praeguses ametis teha kõigepealt plaani ja alles siis tegutseda.

“Pole midagi enda suhtes julmemat, kui töötada sellisel ametil, kus sa piinled,” julgustas Rain kõiki leidma oma rada, mida käia, ning mis pakuks igapäevaselt rõõmu.

Fookuses | VÄRBAMINE

Fookuses | SPETSIALIST VASTAB

Jäid hätta? Saada kiri klienditugi@karjaarileht.ee Facebook chat m.me/karjaaristuudio

Sinu ettevõte või organisatsioon soovib olla esindatud Karjääristuudios? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee

© karjäärileht.ee 2020     |     Kasutajatingimused