"Rail Baltic Estonia OÜ on Eesti riigile kuuluv ettevõte, mille eesmärk on Rail Balticu suurprojekti edukas elluviimine Eestis. Tule ja saa osa(ks) selle ainulaadse projekti saamisloost!"

Millega tegeleme?

Rail Baltic Estonia OÜ (RBE) on Eesti valdusettevõte, mis on loodud selleks, et esindada Eesti riigi huvisid ühisettevõttes (RB Rail AS) ja täita projekti administratiivseid kui tehnilisi ülesandeid Eestis.

Milline tööandja oleme?

Rail Baltic on Eesti ja kogu Baltikumi läbi aegade suurim taristuprojekt. Uus rajatav Euroopa standardi 1435mm rööpmelaiusega raudtee ühendab Eestit Kesk- ja Lääne-Euroopaga. Mugav ja kiire reisimine, hoolimine loodusest ning võimalused ettevõtluse edendamiseks on ainult mõned paljudest sihtidest, mis innustavad meid Rail Balticut ellu viima.

Eelkõige seisneb Rail Baltic Estonia tegevus Eestis alljärgnevas:

Uuringute ja analüüside läbiviimine, mis on vajalikud projekti teostamiseks Eestis.
Reisi- ja kaubaterminalide, depoode jms. kohtobjektide tehnilise projekteerimise hangete läbiviimine.
Raudtee muldkeha jm raudtee infrastruktuuri, sildade-viaduktide, teede, terminalide, depoode jms ehitushangete läbiviimine.

Tööandja

30+ töötajat

Tallinn

ehitus

projektijuht

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Raudteevaldkonna projektijuht

Kui sul on: • varasem mahukate ja mitme osapoolega raudteetaristu projektide juhtimise kogemus vähemalt 5 aastat; • tehniline kõrgharidus; • ...

Rajatiste valdkonna projektijuht

Kui sul on: • varasem teede ja rajatistega seotud mahukate ja mitme osapoolega projektide juhtimise kogemus; • tehniline kõrgharidus; • ...

Oled huvitatud praktikast?

Hetkel praktikakohtade pakkumisi ei ole – saad oma huvist meile märku anda kontaktivormi kaudu!

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

projektijuht

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Tutvu töövõimalustega, mida pakub Rail Balticu projekt kõigis kolmes Balti riigis – Eestis, Lätis ja Leedus!