Uudised

Psühholoogi amet Rajaleidjas | TALENDISÕNA

Haridus- ja Noorteamet on muuhulgas ka Eesti hariduse kompetentsikeskus. Personaalse hariduse edendajana töötakse välja õppimist ja õpetamist toetavaid uuenduslikke lahendusi. Korraldatakse eksameid, teste ja uuringuid ning vahendab eurotoetusi. Rajaleidja võrgustiku kaudu pakutakse tasuta haridustugiteenuseid (1. augustist 2020 võttis Innove ülesanded üle Haridus- ja Noorteamet). Rajaleidja psühholoogi ametit tutvustab Piret Varik.

“Rajaleidja psühholoogi vastuvõtule tulevad lapsed ja pered, kellel on väga erinevad mured,” tõdes Piret ja selgitas, et laste vanus varieerub 1,5 kuni täiskasvanu eani välja. Nii peab psühholoog olema loova suhtumisega ja suutma jooksvalt ennast kohandada vastavalt sellele, milline on laps nõustamisruumis, millist lähenemist ta vajab ning samal ajal tuleb tuge pakkuda ka lapsevanemale.

Piret lisab, et tema töö põhiülesandeks on teostada nõustamisi ja seda teeb ta kindla arvu nädalas. “Töö toimub peamiselt kabinetis, kus koostame oma dokumente ja kokkuvõtteid. Lisaks sellele teeme tööd ka koos erialaspetsialistidega,” lisas ta ja tõdes, et sagedasti viivad tööülesanded teda ka väljapoole oma tööruume.

“Meie ülesandeks on anda ka erapooletut nõu lapsevanematele, haridusasutuste õpetajatele ja tugispetsialistidele,” kirjeldas ta ja lisas, et nõu andmise eesmärgiks on toetada laste üldist ja hariduslikku arengut.

Mida veel peidab endas psühholoogi amet – vaata videost!

Milline tööpakkumine kõnetab sind?

  /// TUTVU AMETIGA

  /// TUTVU TÖÖANDJAGA

  Stockmann
  Seesam kindlustus
  Swedbank
  Rahva Raamat
  Nortal
  Ellex Raidla
  Apotheka
  Elering
  DS Smith
  Scoro
  Tallink
  Elron
  Telia
  LHV
  DPD Eesti
  ABB

  PODCAST | Talendikogemuse labor

  /// VÄRBAMINE

  /// PERSOON

  Masina 22, Tallinn 10144, Eesti
  +372 58 727 673
  info@karjaarileht.ee
  www.karjaarileht.ee

  TÖÖANDJALE
    Liitumine ja värbamisteenused
    Karjääristuudio ja videoteenused

  •  Võta meiega ühendust
  •  Miks luua tööandja karjäärileht?

  •  Tööandja videotutvustuse loomine

  Sinu ettevõte või organisatsioon võiks olla esindatud Karjääristuudios? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee