võta sõna, osale, ole kuuldav!

stuudio@karjaarileht.ee

Talendisõna vestlusnurk - inseneeria

Inseneri ametis on valik sinu – kavanda, arenda, konstrueeri, projekteeri või korralda hoopis valmistamisprotsessi. Selles ametis omandatavad teadmised ja oskused leiavad laialdast kasutust mitte ainult Eestis vaid kõikjal üle maailma. Lauri, Kaarel ja Erik räägivad lähemalt.

Vaata ka kokkuvõtvat videoklippi >

Toitumine töökohal - toitumisnõustaja Elis Nikolai

Karjääristuudios on külas toitumisnõustaja Elis Nikolai! Juttu tuleb toitumisest töökohal – milliseid valikuid langetada, kuidas hoida energiataset ning meeled ärksad kogu tööpäeva vältel. Lisaks räägime vee ja kohvi joomisest, kas eelistada puu- või hoopis juurvilju jpm.

Elisel on ka oma koduleht, kus saab tema tegemistest hea ülevaate: klikka kindlasti lahti www.sinutoitumisnoustaja.ee ja vaata lähemalt! Lisaks leiad ta üles Facebookist – „Elis Nikolai – Sinu toitumisnõustaja“.

#talendisõna

Eesti tunnustatuim õiguspraktik Jüri Raidla räägib lähemalt advokaadiametist ja õigusvaldkonna kujunemisest Eestis.

Kas ka sinus peitub vankumatu vajadus loodust hoida ja midagi ära teha keskkonna heaks? Siis on Eesti Pandipakend koht, kus töötades saad sõna otseses mõttes käed külge panna ja maailma muuta! Karjääristuudio 2019 novembrikuu tööandja – Eesti Pandipakend.

Kui igast päevast võib saada üks tõeline sündmus – kas catering võib olla ka sinu järgmine kutsumus?

“Ole julge, ära karda, suhtle.” – Eesti tuntumaid baarmene Heinar Õispuu räägib lähemalt baarmeni elukutsest. Kuidas käisid asjad vanasti, mis on toimumas täna ja kuidas Heinari tähtkuju tema karjääriteed mõjutas, sellest kõigest kuuled juba intervjuus!

Enamik meist omab kogemust iseendale töö otsimisel ja leidmisel – kuid kuidas aidata karjääriteel järgmist sammu astuda teistel?

Aeg kaob, kuid paljud head asjad jäävad – ning väärivad hoolega hoidmist! Muinsuskaitseamet alustas tegevust 1. oktoobril 1993. aastal ning tähtpäeva (ja mitte ainult selle) puhul on Karjääristuudio tiimil hea meel tutvustada just neid kui oktoobrikuu tööandjat

Kaija, Georg ja Henri räägivad lähemalt tööst energeetika valdkonnas, digitaliseerimisest ja sellest, mis neid Eleringis töötades enim inspireerib!

Rauno, Britt ja Erki jagavad oma kogemusi andmeanalüüsi ja tarkvaraarendusega seotud ametitest panganduse valdkonnas.

IT valdkond tõmbab sind kui imeväel? Nortali talendid Priit, Aarne ja Inge tutvustavad lähemalt arhitekti, testija ja analüütiku ameteid ning annavad nõu alustavale talendile!

Helen ja Kätlin jagavad oma kogemusi toitlustusvaldkonnas töötamisest ja restoranide maailmast laiemalt.

Maldur räägib lähemalt kulleritööst. Kuidas näeb välja tavaline tööpäev, kellele amet hästi võiks sobida ning millal on parim aeg kohvi joomiseks!

Triinu ja Sander jagavad oma kogemusi varakahju ja sõidukikahju käsitleja ametis töötamisest. Kellele võiks amet sobida ning mis teeb töö eriliseks?

Bussisõit on ajavõit ja bussijuhi amet mitmekülgne ning tänuväärt!

“Ei pea olema suurt ja tõsist teemat, et hakata karjäärimõttest ja unistustest, oskustest, soovidest rääkima. Karjäärinõustamine eelkõige ongi teise inimesega lihtsalt rääkimine ja koos mõtlemine ja ka koos unistamine,” Lemme-Getter Bogatkin, Töötukassa karjäärinõustaja.

NUKU teatri talendid Taavi Tõnisson (näitleja ja lavastaja), Anna Leiner (teenindusjuht), Mihkel Vooglaid (nukutehnik-insener) räägivad sulle oma töörõõmudest ja väljakutsetest laval ning selle taga.
Muusika: Liina Sumera muusika lavastusest “Gulliveri reisid”.

“See oli minu jaoks rõõmupäev kui lasteaia asemel mind isa töö juurde kaasa võeti.” -Mart Lajal | motosportlane, KTM Eesti tegevjuht.

Saagem tuttavaks – Mart Lajal! Päris oma sõnadega, päris algusest kuni Dakari ralli ja KTM Eestini välja. Haara tassitäis kütust, vajuta play-nuppu ja tuuni end mõnuga motolainele.

“Kogu aeg pead olema valmis õppima. Ei tule koolist “valmis” inimest. Sealt tegelikult alles õppimine algab.” – Liisa ja Priit, teadurid.

Teaduri tööpõld on lõputu, täis kordumatuid väljakutseid ja alati õpetlik. Ning kõige tipuks tuleb kasuks, kui oskad vahel olla nagu üks tõeline kännuämblik ja naljahammas. Liisa ja Priit räägivad lähemalt, miks on just see nende unistuste amet ja kellele töö võiks hästi sobida!

Iluteenindaja amet – millised on tööülesanded ja töövahendid, kellele võiks amet hästi sobida?

Teenuste haldurid Terje ja Merlin ning veebi arendusjuht Julia räägivad lähemalt oma tööst telekommunikatsiooni valdkonnas.

Jane ja Ruslan räägivad lähemalt klienditeenindaja tööst raudteel. Mis on tuurid, kuidas näeb välja tavaline tööpäev, kellele amet hästi võiks sobida ning mis teeb töö eriliseks?

Kaija, Georg ja Henri räägivad lähemalt tööst energeetika valdkonnas, digitaliseerimisest ja sellest, mis neid Eleringis töötades enim inspireerib!

Andmeteaduri amet – milline näeb välja tööpäev, millised on tööülesanded ja kui populaarse ametikohaga on tegu viie või kümne aasta pärast? Statistikaameti andmeteadur Argo räägib lähemalt!

Milline on sinu karjäär olnud seni?

Milliseks võiks see kujuneda homme? Ära lase elul ja võimalustel endast mööda lennata – karjääri saad suunata ainult selle alguses, mitte lõpus. Vaata lähemalt >
Play Video
Play Video
Play Video

90% tööotsijatest tutvuvad tööandja karjäärilehega.

Enamikel tööandjatel puudub aga üldse tööotsijale suunatud infosektsioon, info on peidus muu teksti sees või mööda kodulehte laiali. Tööandja karjäärileht teeb tööandja talendile nähtavaks ja kõnetab teda efektiivselt. Vaata lähemalt >