Uudised

Laulja ja muusikaõpetaja Marianne Leibur: õpetaja ametiga kaasneb suur vastutus

Muusik ja laulja Marianne Leibur panustab kultuuri mitmeti. Ta on muusikaõpetaja pealinnas, läbi mille viib kultuuri noorteni ning samal ajal töötab ta ka ise aktiivselt lauljana.

Marianne on veendunud, et kultuuri viimine noorteni on oluline. “Kultuur on kogu aeg meie ümber, see ei kao kuhugi ning on omaette väärtus. Samuti mitmekesistab kultuur igat inimest,” seetõttu peab ta ka oluliseks, et õpilastega võetaks ette klassireise kontserdile või teatrisse.

Kultuur ei tohiks noore jaoks olla tüütu kohustus. “Oma kooliajal pidin täitma kultuuripäevikut, mis minu jaoks oli tol ajal suur nuhtlus. Nüüd aga mõistan selle vajalikkust, sest idee päeviku taga on aus ja hea,” kõneles Marianne ja lisas, et läbi sellise ülesande võib õpilane enda jaoks avastada hoopis midagi uut ja huvitavat.

Marianne sõnul on õpetaja ametil suur vastutus. “Noored kopeerivad meie käitumist. Seega on oluline, et õpetajal oleks elementaarne viisakus ja sõbralikkus,” lausus ta ja tõdes, et tema tahaks oma õpilastele olla kui päikesekiir, kelle valguses on tore kasvada ja areneda.

Masina 22, Tallinn 10144, Eesti
+372 58 727 673
info@karjaarileht.ee
www.karjaarileht.ee

TÖÖANDJALE
  Liitumine ja värbamisteenused
  Karjääristuudio ja videoteenused

•  Võta meiega ühendust
•  Miks luua tööandja karjäärileht?

•  Tööandja videotutvustuse loomine

Sinu ettevõte või organisatsioon võiks olla esindatud Karjääristuudios? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee