"Oleme teinud endale südameasjaks viia kokku talendid ja tööandjad viisil, mis aitab kaasa ühistel väärtustel põhinevate, edukate töösuhete tekkele."

Aitame tööandjatel kõnetada talente ja värvata tulemuslikult sõltumata asukohast, meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist. Pakkudes läbimõeldud ja terviklikku koostöövormi, hoiame oma kliendid kiirelt muutuvas töömaailmas kindlalt pildis ja konkurentsis – teeme tublid tööandjad nähtavaks!

Aitame üheskoos noori tööturule sisenemisel ja oma karjääri planeerimisel. Teadlikud valikud on edu aluseks!

Tutvustame erinevaid ameteid, tööandjaid ja ka terveid sektoreid. Lisaks kaardistame aktiivselt praktikavõimalusi ja esimeseks töökohaks sobivaid ametikohti, et neil oleks lihtsam eristada ja ära tunda sobivaid lävepakke tööturule sisenemiseks.

Võttes tehnilised etapid enda hoolde, aitame tööturu osapooltel teha olulised töömaailma teemad paremini nähtavaks.

Esimese sammuna aitame kõrvaldada olulise raskuspunkti, mis saab paljudele takistuseks videosisu loomisel – huvi on olemas, kuid vajaka jääb tehnilistest oskustest ja võimalustest.

– stuudiosalvestused või filmimine kohapeal
– veebinarid
– taskuhäälingud
– välireportaažid

Käivita oma organisatsiooni päris oma videokanal kiirelt ja vaevata!

Alustades tööpakkumiste ja värbamiskampaaniatega ning lõpetades tööandja ülevaadete ja videotutvustustega, parandame info kättesaadavust ning kvaliteeti. Pakkudes läbimõeldud ja terviklikku koostöövormi, aitame tööandjatel kõnetada talente tulemuslikult sõltumata asukohast, meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist. Hoiame sind kiirelt muutuvas töömaailmas kindlalt pildis ja konkurentsis.

Kuidas saaks sinu ettevõte või organisatsioon olla esindatud Karjääristuudios? Soovid jagada nägemust tuleviku tööturust või arutada võimalikku koostööd?

+372 5787 0055
info@karjaarileht.ee

Kersti

Kersti Puman
tegevjuht

+372 57 87 0055
kersti [ät] karjaaristuudio.ee

“Sarnaselt sõprussuhete kujunemisele, saavad ka töösuhted alguse ühistest väärtustest. Teadlikud valikud karjääriteel on edasiviiva jõuga! Veedame tööl märkimisväärse osa oma elust – see ei pea olema tüütu kohustus, vaid vastupidi. Teadliku karjääriplaneerimisega lennutad enda karjääri kõrgustesse, oled motiveeritud ja tunned töö tegemisest siirast rõõmu!”

Kristinav1

Kristina Laurits
stuudio

+372 51 64 819
kristina [ät] karjaaristuudio.ee

“Minu eesmärk on teha nähtavaks andekad ja töökad inimesed ning rääkida ausalt ja avatult töömaailma aktuaalsetest teemadest. Lisaks süstida inimestesse rõõmu ja motivatsiooni, et võiks tööelu nautida ja leida selles väärtust.”

Laura1

Laura Pääbo
arendus

laura [ät] karjaaristuudio.ee

“Uued arengud töömaailmas ja põnevad võimalused tööotsijatele jäävad tihtipeale vaid ettevõtete seinte vahele. Meie eesmärgiks on see viga parandada ning tuua need tänaste ja tulevaste talentideni, toetamaks teadlike karjäärivalikute tegemist. Nii avab Karjääristuudio uued uksed ning viib kokku säravad talendid ja tööandjad.”

Henri M

Henri Mooses
arendus

henri [ät] karjaaristuudio.ee

“Muutused töömaailmas algavad inimestest endist. Ole kodus või tööl – sinu ja sind ümbritsevate kaaslaste väärtused moodustavad ühtse terviku, mis on ühekorraga nähtav ja tajutav kõigile. Viies kokku ühiseid väärtusi jagavad inimesed, saame olla väike, kuid oluline osa nende eduloos.”

Helena1

Helena Kõiv
stuudio

helena [ät] karjaaristuudio.ee

“Tööelu hõlmab niivõrd suurt osa meie kõigi igapäevaelust, et on mõeldamatu see mööda saata põhjalikumalt süvenemata ja tähelepanu pööramata. Karjääristuudios suunamegi kaameravihud talentidele ning anname neile platvormi töökultuuri edendamiseks.”

HenriP1

Henri Petrutis
stuudio

video [ät] karjaaristuudio.ee

“Minu eesmärk on läbi kaamerasilma tuua vaatajani põnevaid ameteid. Pakun inimestele võimaluse piiluda Eesti ettevõtete tööruumidesse ja näitan särasilmseid talente. Ükski emotsioon ei pääse minu kaadrist!”

Ära jää kõrvaltvaatajaks milline on sinu visioon tuleviku tööturust?

Kogume igapäevaselt tööturu arengut puudutavat infot talentidelt, tööturule sisenejatelt, erialaliitudelt ja tööandjatelt ning vahendame seda osapoolte vahel. Nii on võimalik luua positiivse tagasiside keskkond, millest võidavad kõik tööturu osapooled.

Soovid meiega jagada oma nägemust võimalikust koostööst või arutada võimalikku partnerlust? Võta meiega ühendust!