"Oleme teinud endale südameasjaks viia kokku talendid ja tööandjad viisil, mis aitab kaasa edukate, ühistel väärtustel põhinevate töösuhete tekkele. Meid motiveerib võimalus muuta töömaailm paremaks kõigi jaoks."

Millega tegeleme?

Karjäärileht.ee on värbamisplatvorm, mis viib kokku tublid tööandjad ja talendid. Kaasaegse, tervikliku ja läbimõeldud värbamislahendusega aitame tööandjatel kõnetada talente ja rakendada kõiki olulisi etappe tulemuslikuks värbamiseks. Lisaks veebiplatvormile moodustab suure osa meie tegemistest Karjääristuudio, mis kajastab tööelu ja -melu nii tööandja kui ka töötaja vaatepunktidest lähtuvalt.

Kaasame oma partnerite teadmised ning parimad praktikad, et lahendada tööandjate värbamismured sõltumata asukohast, meeskonna suurusest, arenguetapist või käibenumbrist.

Milline tööandja oleme?

Alustuseks kolme sõnaga: rõõmsameelsed, pealehakkajad, toetavad! Väärtustame meeskonda, julgelt jagatud ideid ja professionaalsust kõigis igapäevastes tegemistes. Kui soovid rakendada oma parimad küljed ning panustada täie hingega töömaailma paremaks muutmisse, siis anna meile endast märku. Ehk oled just sina järgmine särav täht meie meeskonnas!

Tööandja

5+ töötajat

Tallinn

personal ja värbamine, meedia, videotootmine

müügispetsialist, saatejuht, videograaf

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

kohalik tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Aktiivseid tööpakkumisi hetkel ei ole. Sul on kindel huvi meiega liituda? Anna endast märku kontaktivormi kaudu!

Oled huvitatud praktikast?

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

saatejuht, videograaf

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

müügispetsialist, saatejuht, videograaf

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

müügispetsialist, saatejuht, videograaf

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Soovid rakendada oma parimad küljed ning panustada täie hingega töömaailma paremaks muutmisse? Anna endast märku! Ehk oled just sina järgmine särav täht meie meeskonnas.