võta sõna, osale, ole nähtav
stuudio@karjaarileht.ee

Play Video

TÖÖRUUM

Play Video

SÜNDMUS

Play Video

AMET

Play Video

MEESKOND

Play Video

KUTSUMUS

Play Video

TÖÖRUUM

Play Video

ASUTUS

Play Video

FOOKUSES

Play Video

VALDKOND

Play Video

TÖÖRUUM

Play Video

PERSOON

Play Video

AMET

Sinu sõnum väärib tähelepanu. Liitu teiste tegijate tööandjatega

ning püsi pildis.

Milline on sinu panus Eesti töökeskkonda ja -kultuuri? Kes on sinu organisatsiooni silmapaistvad tähed? Kas sinu sõnum kõnetab tänaseid talente ja tulevasi tööotsijaid?

Osale karjääristuudio intervjuus ning tutvusta oma valdkonna põletavaid teemasid, uuendusi, eripära või hoopis kindlat eriala või ametit.

Nõuanded unistuste tööandjalt, ülevaade täiendusõppe võimalustest, kontaktide loomine valdkonna spetsialistidega – tõstame üheskoos talentide teadlikkust, et luua soodne pinnas pikaajaliste, väärtuspõhiste töösuhete tekkeks.

Ole tööandjana nähtav!

Liitunud kliente kaasame eelisjärjekorras Karjääristuudio saadetesse, küsitlustesse ja üritustele.

Puudub varasem videokogemus?

Toetame iga esinejat ja esitlust igal sammul.

Sa ei ole kindel oma teema sobivuses?

Anna meile märku ning arutame selle üheskoos läbi!

Valdkond värbamisega raskustes?

Kajastame Karjääristuudios klientidele olulisi teemasid ja aitame üheskoos suurendada kõlapinda!

Võta sõna, osale, ole nähtav.

Tööandja

TALENDISÕNA

Sinu ettevõtte säravaim talent on parim kõneisik teiste talentide meelitamiseks ettevõtte meeskonda. Saada ta meie kaamera ette!

VALDKOND

On olemas sada erinevat projektijuhi ametit – igaüks teisest erinev nagu öö ja päev. Mis teeb sinu valdkonna eriliseks? Millised teadmised ja iseloomuomadused on eelduseks, et tavatöötajast saaks selle valdkonna talent?

Erialaliit

KÕNESISIK

Kordamine on tarkuse ema! Iga aasta toob uued näod koolidesse ja tööturule. Milline erialavalik võimaldab noorele kindlustunnet ja stabiilsust? Mis täidab hinge? Oma ala parimad asjatundjad on ka eriala veenvamad kõneisikud.

LIIKMESKONNA KASV

Mida ei tea, seda ei oska ka soovida. Alati ei jõua välja võidelda oma kohta nädala või kuu uudistsüklis. Liikmeskonna kasvatamiseks pole seda õnneks ka tarvis – peaasi, et ollakse nähtav uutele kandidaatidele, kes eriala poole vaatamas.

Haridusasutus

SUUNANÄITAJA

Kuidas edukalt ühendada karjääriplaanid ja haridustee? Milliste karjäärivalikutega haakub õpitav eriala? Millised on õigustatud ootused?

TÄIDAME KOOLIPINGID

Kõik ei saa olla kirurgid ja pankurid – ja ega kõik ei tahagi! Millistest erialadest vaadatakse teenimatult mööda? Aitame õppuritel ära tunda varju jäänud pärlid.

Play
Shadow
Slider

Oleme uuendusmeelne ja kiirelt kasvav värbamisplatvorm ajaga kaasas käivale tööandjale!

Tööandja brändingut laiemalt toetav karjäärileht ja aktiivset värbamiskamaaniat esitlev värbamisleht on parim viis tutvustada talendile ennast kui tööandjat ülevaatlikult ja parimast võimalikust küljest – tuua esile põhjused, miks oled just sina talendi jaoks unistuste tööandja. See ei ole midagi, mida jätta juhuse hooleks.