Uudised

Ettevõtja Merily Loss elust ja tööst väikebussis: kõik on võimalik

Tahaksid minna pikemaks ajaks reisile, kuid töö kõrvalt tundub see justkui võimatu missioon? Ettevõtja ning kahe lapse ema Merily Loss on koos perega käinud töö kõrvalt seiklemas nii Euroopas kui Aasias, nii lennuki kui matkabussiga. Karjääristuudio intervjuus rääkis Merily lähemalt, kuidas see kõik tal õnnestus.

Kui reisi teises osa seikles Merily oma perega Aasias, siis esimese poole ehk kolm kuud elasid nad tagasihoidlikus 4,6 ruutmeerti suuruses väikebussis ehk van’is. Kuidas mahutada vähestele ruutmeetritele mitu erinevat tuba, kus neljaliikmeline perekond hakkama saaks? “Meil sõltus kõik ajast – kui oli hommik, siis oli köök, kui oli öö, siis magamistuba, õhtul laste mängutuba ja kodukontor toimus siis, kui lapsed magama läksid,” selgitas Merily.

Väikesel pinnal ning kontorist eemal elades tuleb ruumi kasutamisega olla ka loov: “Kuna minu töö hõlmab ka laste pildistamist, siis vahepeal ehitasingi voodilinadest fotostuudio,” muigas Merily, et kõik on võimalik.

Merily hinnangul vanlife (eesti k elu väikebussis) kõigile kindlasti ei sobi. “Instagramis võib see tunduda väga ilus ja äge, aga selle kõige juures on ka palju sellist, mida ei jagata.” Sellegipoolest soovitas Merily kõigil reisida, et koguda uusi ideid, energiat ja tahet – reisimine avardab meeli! 

“Karjääri reisil kindlasti teha ei õnnestu, eriti veel laste kõrvalt,” tõi Merily lõpetuseks välja ning lisas, et enne minekut tuleks fookus paika panna – kas eesmärk on lihtsalt reisida või maksimaalselt tööd teha.

Fookuses | VÄRBAMINE

Fookuses | SPETSIALIST VASTAB

Jäid hätta? Saada kiri klienditugi@karjaarileht.ee Facebook chat m.me/karjaaristuudio

Sinu ettevõte või organisatsioon soovib olla esindatud Karjääristuudios? Kirjuta meile stuudio@karjaarileht.ee

© karjäärileht.ee 2020     |     Kasutajatingimused