0 +
töötajat

Peakontor Tallinnas, valik ameteid üle Eesti

"Eesti Liinirongid AS (ELRON) on riigile kuuluv ühistranspordiettevõte, mis pakub üle-eestilist reisijateveoteenust raudteel. 2018. aasta seisuga töötab Elronis 334 inimest."

Tegevusvaldkond

AS Eesti Liinirongid on riigile kuuluv ettevõte, kes korraldab Elroni kaubamärgi alt Eestis reisirongiliiklust. Meie rongiparki kuuluvad uued Stadler FLIRT elektri- ja diiselrongid.

Peamised ametid & erialad

klienditeenindus, puhastus

Milline tööandja oleme?

Ettevõttes seame tähtsale kohale aususe, innovaatilisuse, kliendisõbralikkuse ja koostöö.

Soovin teie tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Puhastusteenindaja

Puhastusteenindaja on väärikas amet, tule meile tööle! Teenindusettevõttena teame, et suurim vara on meie inimesed, sest töö, mida me teeme ...

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

puhastusteenindaja, klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Vaata lisainfot, et tutvuda lähemalt meie poolt pakutavate karjäärivõimalustega.

Ametid:

Sobivad erialad:

Millal kandideerida:

Millisele ametikohale võid kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on uus võimalus avanemas juba õige pea.

Ametid:

puhastusteenindaja, klienditeenindaja

Nõuanded kandidaadile

Kui soovid meiega liituda ja tunned, et just sina oled see õige, keda otsime, siis saada meile oma CV: personal@elron.ee

Lisainfot saab ka telefonilt: 6737 400