0 +
töötajat

Lai valik ameteid üle Eesti

"DPD-s saab igaüks kangelaseks! Me hindame iga oma töötaja panust. Teame, et suured saavutused koosnevad mitme väikese lüli koostööst."

Tegevusvaldkond

DPD on juhtiv standard- ja ekspress-pakiveoteenuse pakkuja. Kliendisõbralikkus ja kompetents iseloomustavad meie teenust juba ettevõtte asutamisest alates. Meie kliendid hindavad seda ja naudivad meiega koos töötamist, sest pakume usaldusväärset ja kvaliteetset teenust.

DPD professionaalsed töötajad seisavad hea kiire, lihtsa ja usaldusväärse pakiveoteenuse eest.

Meie teenuste ja toodete valik katab kõik pakiveo vajadused. DPD pakub efektiivseid lahendusi kõikidele klientidele. Kiired tarneajad, lihtsad süsteemid, kliendile lähedal olek ja kohaliku turu tundmine on vaid mõned DPD teenuse eelised.

Peamised ametid & erialad

kuller, kliendihaldur

Milline tööandja oleme?

Tule liitu DPD kangelaste tiimiga!

Hoolime oma inimestest ning soodustame nende arenguvõimalusi organisatsioonis. Kas teadsid, et meie tegevjuht alustas ettevõttes tööd müügimehena?

Ühine eesmärk liidab ja toob esile meie parimad omadused. Koos töötades tunneme end kui kangelased, kes teevad teoks ka võimatuna näivad ülesanded.

Tähistame koos Sinuga! Kui Sinu elus juhtub suur isiklik õnn, siis toetame Sind 200€. Kui Sul on sünnipäev, siis sel puhul on Sulle garanteeritud 1 vaba päev sünnipäevakuus. Aasta parimaid premeerime auhinnareisiga!

Oleme aktiivsed – julgustame oma töötajaid järgima kangelastele kohast tervislikku eluviisi, seega toetame 50€ sportimist kuus.

Meeleolukad ühisüritused – pakume oma töötajatele meelelahutust: meil on iga-aastased suvepäevad, uusaastapidu, DPD sünnipäevapidu novembris. Kõik need üritused on meie töötajate poolt äärmiselt oodatud!

Peame meeles väikeseid kangelasi! Peame meeles ka oma töötajate väikeseid superkangelasi. Kõigile I klassi minevatele lastele teeme koolitarvetest koosneva kingituse. Suvisel ajal saavad lapsed kaasa lüüa DPD poolt korraldatavates lastelaagrites, mis toimuvad juunis ja augustis.

Tasuta transport – tagame tasuta transpordi nii päeval kui öösel.

Soovin teie tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Kuller-autojuht

Töö kirjeldus -Otsime oma laienevasse meeskonda innukaid ja särasilmseid kullereid. Kulleri tööpiirkonnaks on Tallinn ja selle lähipiirkond, tööaeg esmaspäevast reedeni. ...

Terminali operaator

Millist tööd Sa tegema hakkad? Operaatorina oled Sa meie kangelane, kes vastutab pakkide käitlemise ja sorteerimise eest. Tänu Sinule jõuavad ...

Kliendihaldur

Millist tööd Sa tegema hakkad? – Kliendihalduril on DPD-s äärmiselt oluline roll. Õigel ajal kohale toimetatud pakid ja rahulolevad kliendid ...

Terminali operaator

Millist tööd Sa tegema hakkad? – Operaatorina oled Sa meie kangelane, kes vastutab pakkide käitlemise ja sorteerimise eest. Tänu Sinule ...

Kuller

Millist tööd Sa tegema hakkad? Sinu tööpäevad  on tempokad ja vaheldusrikkad, iga päev on erinev ja pakub uusi väljakutseid. Sul on ...

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

kuller, terminali operaator, kliendihaldur

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikast?

Hetkel ei ole käimas praktikakohtade konkurssi. Vaata lisainfot, et tutvuda lähemalt meie poolt pakutavate karjäärivõimalustega.

Millisele ametikohale võid kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Nõuanded kandidaadile

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Jäta meile oma kontaktid ja me võtame Sinuga võimaluse avanemisel ühendust!

Lisaküsimuste korral aitab Sind meie värbaja Maria.

+372 6130002
maria.fjodorova@dpd.ee