Finantseerimisteenuse klienditoe praktikant

  • Praktika
  • Tallinn
  • 15/02/2021
  • 07/03/2021

Tule LHV-sse finantseerimisteenuste klienditoe praktikale

Otsime hakkajat noort, kes tahab näha kodumaise panga edulugu ja saada sellest osa. Praktika sobib avatud suhtlejale, keda huvitab eraklientide finantseerimise valdkond ja kes peab oluliseks parimat klienditeenindust.

Sinu tööülesanded:

– vormistad ja haldad laenudega seotud kindlustuspoliise
– oled abiks lepingudokumentide korrastamisel ja arhiveerimisel
– vormistad laenulepingute muudatusi
– suhtled klientidega

Meie ootused sulle:

– huvi finantseerimise valdkonna vastu
– soov leida klientidele parimaid lahendusi
– suhtlemisjulgus ja kohusetundlikkus
– täpsus ja kiirus
– hea eesti keele oskus, sh korrektne ametikeel

Sulle pakume:

– personaalset juhendajat, kes on sinu partner kogu praktikaprogrammi vältel
– võimalust panustada LHV eduloosse oma pühendumuse ja ideedega
– sotsiaalvõrgustikku, kuhu kuuluvad tiim ja teiste osakondade praktikandid. Ühised üritused liidavad meie praktikandid üksteist toetavaks meeskonnaks
– arendavat koolitusprogrammi, mille läbimise järel saad hea ettekujutuse sellest, kuidas pank töötab
– sõbralikku sina-kultuuri, millesse on kaasatud ka praktikandid
– praktikatasu

Praktika toimub suvel ja kestab kokkuleppe alusel kuni kolm kuud. Tööaeg on paindlik. LHV kontor asub Tallinna südalinnas City Plaza hoones.

Pea meeles, et kandideerimise tähtaeg on 7. märts.

Küsimuste korral võid saata kirja aadressile cv@lhv.ee.

Tööandja võimaldab sulle avalduse lisamist oma värbamiskeskkonnas!

Lisainfo
Asukoht