Ettevõtete finantseerimise osakonna praktikant

  • Praktika
  • Tallinn
  • 15/02/2021
  • 07/03/2021

Tule LHV-sse praktikale

Otsime hakkajat noort, kes tahab näha kodumaise panga edulugu ja saada sellest osa. Praktika sobib laia silmaringiga sõnaosavale majandushuvilisele, kes tunneb huvi väikeettevõtete finantseerimise vastu.

Sinu tööülesanded:

– osaled klientide laenu- ja krediitkaartide taotluste läbivaatamisel
– kogud klientidelt laenuotsuseks vajalikku infot
– koostad lihtsamaid laenuprojekte
– oled abiks tootedokumentatsiooni korrastamisel

Meie ootused sulle:

– huvi ettevõtete laenuvaldkonna vastu
– entusiastlik suhtumine ja kohusetundlikkus
– iseseisvus ja suhtlemisjulgus
– hea eesti ja vene keele oskus
– inglise keel tuleb kasuks

Sulle pakume:

– personaalset juhendajat, kes on sinu partner kogu praktikaprogrammi vältel
– võimalust panustada LHV eduloosse oma pühendumuse ja ideedega
– sotsiaalvõrgustikku, kuhu kuuluvad tiim ja teiste osakondade praktikandid. Ühised üritused liidavad meie praktikandid üksteist toetavaks meeskonnaks
– arendavat koolitusprogrammi, mille läbimise järel saad hea ettekujutuse sellest, kuidas pank töötab
– sõbralikku sina-kultuuri, millesse on kaasatud ka praktikandid
– praktikatasu

Praktika toimub suvel ja kestab kokkuleppe alusel kuni kolm kuud. Tööaeg on paindlik. LHV kontor asub Tallinna südalinnas City Plaza hoones.

Pea meeles, et kandideerimise tähtaeg on 7. märts.

Küsimuste korral võid saata kirja aadressile cv@lhv.ee.

Tööandja võimaldab sulle avalduse lisamist oma värbamiskeskkonnas!

Lisainfo
Asukoht