"ABBs töötades on sul võimalus saavutada midagi olulist, kuna üheskoos saame luua parema maailma. Meiega liitumiseks on vaja intelligentsust, ausameelsust ja soovi midagi muuta."

Millega tegeleme?

ABB on tehnoloogialiider, kes suunab tööstuse digitaliseerimist.

Enam kui 130-aastase ajalooga innovaatorina tegutseb ABB neljas kliendikeskses ja globaalselt juhitud ärivaldkonnas: elektrifitseerimine, tööstusautomaatika, ajamid ning robootika ja diskreetne automaatika, mida toetab digitaalne platvorm ABB Ability™.

ABB elektrivõrguäri müüakse Hitachile 2020. aastal.
ABB tegutseb enam kui sajas riigis ja annab tööd ligikaudu 147 000 inimesele.

ABB Eesti tegevus jaotub kahte valdkonda: tootmine (generaatorid, ajamid, taastuvenergiaseadmed, elektrikilbid, komplektalajaamad) ning müük (ülekandevõrkude ja jaotusalajaamade projektid, kesk- ja madalpingeseadmed, automaatikaprojektid, robotid, korrashoiuteenused).

Milline tööandja oleme?

Kui soovid töötada olulise eesmärgi nimel vastutusrikaste ülemaailmsete projektide juures ja võimalust kujundada tulevikutehnoloogiaid, tule ja aita kaasa energia- ja tootlikkusrevolutsioonile.

Töö, millel on eesmärk

Ükskõik milline on su roll ABBs, võid kindel olla, et aitad kaasa parema maailma loomisele. Meie töö – alates jätkusuutlike elektrijaamade ehitamisest maailma kõige kõrvalisematesse piirkondadesse, autotehaste töötajate turvalisuse parandamisest ning lõpetades uute reostusvastaste tehnoloogiate arendamisega – puudutab miljonite inimeste elusid.

Ole globaalne

Oleme kokku viinud 147 000 inimest, kes teevad koostööd rohkem kui 100 riigis üle kogu maailma. Hindame mitmekesisust ja usume, et äriedu saavutamiseks on olulisim probleemide ja väljakutsete käsitlemine erinevatest vaatenurkadest.

Pane end proovile

Kuna ABB tegeleb tänapäeva maailma kõige keerulisemate projektidega, on sul võimalus end proovile panna, silmaringi laiendada ja ametialaselt areneda.

Haara initsiatiiv ja tee koostööd

Julgustame juhtimist kõikidel tasemetel ning innustame töötajaid näitama üles algatusvõimet, pakkuma välja ideid ja edendama oma karjääri. Me ei oota töötajatelt mitte ainult aktiivset vastutuse võtmist, vaid oma annete kasutamist koostööd tehes, et luua midagi veelgi paremat.

Kui näitame üles algatusvõimet ja teeme koostööd, siis saavutame rohkem!

Tööandja

1400+ töötajat

lai valik ameteid Tallinnas, Jüris, Jõhvis ja Tartus

inseneeria

insener

esimene töökoht, kooli kõrvalt töötamine

praktikavõimalused

rahvusvaheline tööandja

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Soovin tiimiga liituda!

(Olen ka tulevikus avatud sobivatele pakkumistele.)

Tööpakkumised

Project Manager

Join ABB and work in a team that is dedicated to creating a future where innovative digital technologies allow greater ...

Head of Project Management

Take the next step in your career at ABB, working in a team that is dedicated to creating a future ...

Ostuspetsialist

ABB Eesti ootab oma meeskonnaga liituma aktiivset ostuspetsialisti, kes soovib saada osa mitmekülgsest ja vaheldusrikkast tööst rahvusvahelises organisatsioonis. Teie ülesanded ...

Mehaanik

ABB Turbiinisüsteemide üksus otsib oma meeskonda mehaanikut, kes aitaks läbi oma professionaalsete oskuste ja hoiakute tagada kliendi rahulolu. Teie ülesanded ...

Global Product Owner

Take the next step in your career at ABB, working in a team that is dedicated to creating a future ...

Kesk- ja madalpingeseadmete hoolduse müügispetsialist

ABB ootab oma kesk- ja madalpingeseadmete äriüksusega liituma aktiivset inimest, kelle tööülesanneteks on seadmete ja süsteemide hoolduse müük ja klientide ...

Finance Services Specialist

Take the next step in your career at ABB, working in a team that is dedicated to creating a future ...

Oled huvitatud praktikast?

Otsid praktikat ning sooviksid selle teha globaalses innovaatilises ettevõttes? Täida ära avaldus ning oled sammuvõrra sellele soovile lähemal!

inseneeria

aastaringselt

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

insener

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Meie jaoks on oluline leida õige inimene õigele ametikohale. Seetõttu valime hoolikalt välja potentsiaalseid kandidaate, kes on motiveeritud, vajalike oskuste ja kogemustega, et saavutada edu meie dünaamilises ja mitmekülgses töökeskkonnas.

Meie eesmärk on muuta kandideerimine nii lihtsaks kui võimalik. Valige välja töökohad, mis teid huvitavad, vajutage seejärel nupule „Kandideeri” ja järgige juhiseid.

Vajad kandideerimisel abi? Vaata ka siia >

Värbamisspetsialist Jüris:

Kerttu Remmel

Kerttu.Remmel@ee.abb.com
+372 5680 0824