0 +
töötajat

Lai valik ameteid Tallinnas ja laevadel

"Meie tugevuse taga peituvad erinevad inimesed, kel on ühine siht ja kes tegutsevad ühtse meeskonnana võttes aluseks meie põhiväärtused – pühendumuse, professionaalsuse, koostöö ja rõõmu. Tallink ongi inimesed."

Tegevusvaldkond

AS Tallink Grupp on Läänemere suurimaid ning edukamaid reisilaevafirmasid. Pakume Tallinki ja Silja Line’i kaubamärkide all reisijate- ja kaubavedu liinidel Tallinn–Helsingi, Tallinn–Stockholm, Paldiski–Kapellskär, Helsingi–Stockholm, Turu–Stockholm / Kapellskär ja Riia–Stockholm.

Meil on ligi 7000 töötajat ja me teenindame üle 9 miljoni rahvusvahelise kliendi aastas. Oleme suurim laevaoperaator tervel Läänemerel ja suurim hotellikett Eestis.

Milline tööandja oleme?

Tallink on läbi aastate olnud kõrgelt hinnatud tööandja, sest suhtume oma töötajatesse lugupidavalt, arvestades inimeste iseärasuste ja vajadustega.

Meie tugevuse taga peituvad erinevad inimesed, kel on ühine siht ja kes tegutsevad ühtse meeskonnana võttes aluseks meie põhiväärtused – pühendumuse, professionaalsuse, koostöö ja rõõmu.

Tallink ongi inimesed.

Ühise eesmärgi saavutamine nõuab meilt palju. Sellepärast ongi meie jaoks tähtis hoolitseda Tallinki töötajate edukuse ja heaolu eest. Tahame toetada iga töötaja individuaalset arengut ja pakkuda võimalusi mitmekülgseteks tööülesanneteks.

Tallinkisse tööle asudes saad läbida hulga nii tööks kui ka eluks vajalikke ja kasulikke koolitusi. Koolituste tasumise eest pole uuel töötajal vaja muretseda, sest nende eest tasub Tallink ja mitte ainult – ka koolituspäevad on töötajale tasustatud.

Laevapere jaoks on vaba aja veetmiseks laeval erinevaid võimalusi – puhkeruumid, saun, spordisaal, internet jm. Majutus ja toitlustus on laevapere jaoks tööajal tasuta!

Vaata lisaks meie kodulehelt.

Tööpakkumised

Hetkel ei ole aktiivseid tööpakkumisi. Anna meile oma huvist märku kontaktivormi kaudu!

Lae rohkem

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes on tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Ametid:

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Oled huvitatud praktikakohast?

Pakume aastaringselt praktika sooritamise võimalust Tallinki laevadel, hotellides, kontoris, laos ning kauplustes.

Miks sooritada praktika Tallinkis?

• töökogemus suures rahvusvahelises ettevõttes
• suures meeskonnas töötamise kogemus
• kaasaegsed töövahendid ja töötingimused
• väljaõpe abivalmi juhendaja käe all
• laevapraktikantidele vajalik dokumentatsioon ja koolitus ettevõtte kulul, samuti majutus ja toitlustus laeval
• erinevad paindlikud graafikud

Kui soovid õppida oma ala ekspertidelt Eesti ühes suuremas ettevõttes, siis täida palunpraktikale kandideerimise ankeet või saada e-mail aadressile praktika@tallink.ee

Tublimatele praktikantidele pakume ka tööd!

Ametid:

lai valik ameteid grupi ettevõtetes

Sobivad erialad:

oleme avatud kõikidele erialadele

Millal kandideerida:

aastaringselt

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Suure tõenäosusega on avanemas uus võimalus juba õige pea.

Ametid:

Nõuanded kandideerimiseks

Vaata soovitusi, kuidas koostada CV ja motivatsioonkiri ning mida oodata töövestlusel.

Meie inimesed
& tegemised

© Karjäärileht OÜ 2020     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü