“DPD-s saab igaüks kangelaseks! Me hindame iga oma töötaja panust. Teame, et suured saavutused koosnevad mitme väikese lüli koostööst.”

Play Video

Kuu tööandja

Play Video

Tööandja tutvustus

Play Video

Talendisõna - transpordikorraldaja

Play Video

Talendisõna - kuller


DPD Eesti AS

Jüri depoo
Taevavärava tee 1
Lehmja küla, Rae vald
+372 613 0012
dpd@dpd.ee

Tartu depoo
Lao tee 6
Ülenurme vald, Tõrvandi
Tartumaa
+372 613 0012
dpd@dpd.ee

Peamised töökeeled.

Töö kõrvalt jääb aega ka pere jaoks!

DPD-s on üle 100 töötaja.

Mida meie töötajad kõige
enam hindavad?

1. Iseseisvust töökorralduses

Meie valdkond on põnev ja koguaeg on midagi juurde õppida! Soosime loomingulisust lahenduste leidmisel ja julgustame Sind ise otsuseid vastu võtma. Meil mikrojuhtimisega ei tegeleta!

2. Oma inimeste hüvesi

Tagame Sulle parimad töövahendid ja tingimused, et saaksid oma tööd teha nii hästi kui suudad. Meie inimesed on meie jaoks nii tähtsad, et oleme kokku pannud DPD töötaja hüvede paketi.

3. Alati kokkuhoidvat tiimi

DPD meeskond hoiab alati kokku. Oleme uhked oma toetava ja sõbraliku meeskonna üle, kus kõigil on mõnus tööd teha ning kus kõik saavad ja tahavad oma parimaid omadusi ja võimeid näidata.

Oleme aktiivsed – julgustame oma töötajaid järgima kangelastele kohast tervislikku eluviisi, seega toetame 50€ sportimist kuus.

Peamiselt värbame

+ Arenguvõimalused
+ Ühtehoidev tiim
+ Toetav tööõhkkond

Kliendihaldurid on meie kangelased kõnekeskuses. Neil on äärmiselt oluline roll selles, et kõik pakid oleksid õigel ajal välja saadetud ja klientide rahulolu tagatud.

Meie sõbralikus tiimis töötab hetkel 30 erineva vanuse ja taustaga inimest. Oleme jagunenud neljaks tiimiks, mille vahel on kogemuste kasvades võimalik liikuda. Mõned tänased juhid ja spetsialistid on alustanud just siit!

Kas suhtlemisoskus on Sinu salarelvaks, millest maailm veel ei tea?
Tule meile kliendihalduriks!

+ Tasemel töökaitsevahendid
+ Selged tööülesanded
+ Suurepärased hüved

Terminali operaatorid on meie kangelased, kes vastutavad pakkide käsitlemise ja sorteerimise eest. Tänu Sinu tööle jõuavad õiged pakid õige kullerini, kes need omakorda kliendini toimetab.

Operaatorid töötavad erinevates kategooriates: tagaliinil, pakke ja ümbrikuid skanneerimas kui ka tõstukeid juhtimas. Töö on liikuv ja annab hea füüsilise koormuse, kuid seda ei pea pelgama. Vastupidi, näiteks skanneerijatena töötavad meil ka vaprad ja tublid naised!

Istuv töö pole Sinu jaoks valik?
Tule meile terminali operaatoriks!

+ Parimad töövahendid
+ Iseseisvus oma ülesannete planeerimisel
+ Alati liikuv töö

Kulleri töö on tempokas ja vaheldusrikas. Sul on võimalus suhelda väga paljude erinevate inimestega ja külastada huvitavaid kohti. Rahulolevad kliendid on põhjus, mille pärast kuller oma tööd teeb – nende naeratus ja tänusõnad on vägagi motiveerivad.

Lisaks saavad kõik DPD kullerid endale kaasaegsed töövahendid, mis teevad töö lihtsamaks ja efektiivsemaks. Kulleritele tagatakse spetsiaalne optimeerimissüsteem, töörõivastus ja uued kaubikud.

Sinu eriliseks võimeks on suurepärane autojuhtimisoskus?
Tule meile kulleriks!

Müügiesindajate ülesandeks on pakkuda DPD suurepäraseid teenuseid ja leida meile koostööks uusi toredaid kliente. Aktiivse loomuga ja ambitsioonikad müügispetsialistid on meile alati oodatud!

DPD tööandjana

Tule liitu DPD kangelaste tiimiga!

Hoolime oma inimestest ning soodustame nende arenguvõimalusi organisatsioonis. Kas teadsid, et meie tegevjuht alustas ettevõttes tööd müügimehena?

Ühine eesmärk liidab ja toob esile meie parimad omadused. Koos töötades tunneme end kui kangelased, kes teevad teoks ka võimatuna näivad ülesanded.

Tähistame koos Sinuga! Kui Sinu elus juhtub suur isiklik õnn, siis toetame Sind 200€. Kui Sul on sünnipäev, siis sel puhul on Sulle garanteeritud 1 vaba päev sünnipäevakuus. Aasta parimaid premeerime auhinnareisiga!

Oleme aktiivsed – julgustame oma töötajaid järgima kangelastele kohast tervislikku eluviisi, seega toetame 50€ sportimist kuus.

Meeleolukad ühisüritused – pakume oma töötajatele meelelahutust: meil on iga-aastased suvepäevad, uusaastapidu, DPD sünnipäevapidu novembris. Kõik need üritused on meie töötajate poolt äärmiselt oodatud!

Peame meeles väikeseid kangelasi! Peame meeles ka oma töötajate väikeseid superkangelasi. Kõigile I klassi minevatele lastele teeme koolitarvetest koosneva kingituse. Suvisel ajal saavad lapsed kaasa lüüa DPD poolt korraldatavates lastelaagrites, mis toimuvad juunis ja augustis.

Tasuta transport – tagame tasuta transpordi nii päeval kui öösel.

Ei leidnud sobivat tööpakkumist? Jäta meile oma kontaktid ja me võtame Sinuga võimaluse avanemisel ühendust!

Lisaküsimuste korral aitab Sind meie värbaja Maria.

+372 6130002
maria.fjodorova@dpd.ee

 

“Igal töötajal on meie edus oma roll. Ootame oma kokkuhoidva tiimiga liituma teotahtelisi, “teeme ära”– suhtumisega inimesi. Olenemata ametist, on nad meie silmis kõik kangelased.”

Remo Kirss, tegevjuht

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü