Kui sa pole kriipsunägu siis naerata veel laiemini, sest sina oled just see, keda me otsime!

Play Video

Talendisõna - klienditeenindaja, kaubapaigutaja

OÜ Biomarket

Peetri 11, Tallinn 10415
(Noblessneri kvartal)

Telefon +372 661 0696

E-post info@biomarket.ee

Kontoris toimetame E-R 9-17.

Peamine töökeel.

Eestis anname tööd enam kui 530-le inimesele.

> Pakud rõõmu meie klientidele neid märgates ja abistades nii kassas kui müügsaalis.
> Toimetad meie põnevate ökokaupadega aidates luua aktraktiivset müügikeskkonda.
> Aitad luua mõnusa atmosfääri heades suhetes oma tiimikaaslastega.

Baltikumi suurima teaduskeskuse uksed on avatud ka särasilmsetele praktikantidele! Kui soovid oma (õppe)praktika läbida just AHHAAs, siis võta meiega ühendust – kontaktinfo leiad siit.

Töö kõrvalt jääb aega ka pere jaoks!

Peamiselt värbame

Ootame sind meie meeskonnaga liituma, kui sul on:
> D-kategooria juhiluba
> bussijuhi ametikoolituse tunnistus
> suhtlustasemel eesti keele oskus

Meid rõõmustaks, kui oled:
> varem töötanud bussijuhina
> täpne ja kohusetundlik
> inimestega suheldes viisakas
> meeskonnamängija

Sinu tulevased tööülesanded on:
> busside liinile väljumise ja operatiivse asendamise tagamine
> vajalike dokumentide täitmine ja väljastamine
> igapäevase aruandluse koostamine
> sidepidamine bussijuhtidega ja teiste dispetšeritega
> leitud esemete registreerimine andmebaasi ja üleandmine hoiule

Töö sobib Sulle, kui:
> oled hea suhtleja
> valdad hästi eesti keelt ja vene keelt suhtlustasemel
> oled hea arvutikasutaja
> oled koostöövalmis ning suudad probleeme lahendada operatiivselt
> tuled toime pingelises olukorras

Biomarket tööandjana

Biomarket on juhtiv ökotoodete jae- ja hulgimüüja Eestis. Alustasime 2003. aastal ning tänaseks oleme keskendunud kolmele peamisele tegevusvaldkonnale:

> Biomarketi ökokaupluste haldamine ja arendamine
> Dr. Hauschka looduskosmeetika esindamine Baltimaades
> Ökotoodete hulgimüük teistele tava- ja ökokauplustele

Kui oled maagiliselt vahva ükssarvik, sinuga on lust suhelda ning kuulud selle 10% rõõmsate hulka, kes tahavad ka seda rõõmu teistega jagada ning sulle läheb korda enda ja end ümbritsevate inimeste tervis siis sobiksid ideaalselt Biomarketi klienditeenindajaks! Tuled kampa?

Meil on sulle varuks palju asjalikke koolitusi alates mahedast toidukaubast, loodusapteegist, -kosmeetikast kuni teeninduskoolitusteni välja. Ikka selleks, et saaksid uute teadmistega hiilata ja osata klientidele hüva nõu anda.

Sinu töö Biomarketis toimub graafiku alusel sõltuvalt kaupluse lahtiolekuajast. Pakume ka paindlikku võimalust teha tööd kooli kõrvalt ja osakoormusega.

Biomarketis töötab täna üle 70 särava ja pühendunud inimese. Biomarketi töötajana saad panustada meie missiooni, milleks on ökotoodete muutmine Eestis kõigile kättesaadavaks, igapäevaseks ja loomulikuks. Tööandjana hindame ausust, hoolimist, meisterlikkust, tervist ja rõõmu. Meie väärtused kirjeldavad, kuidas me teenindame oma kliente ja ka seda, kuidas me suhtume oma töötajatesse ja nende heaolusse. Usume tugevustel põhinevasse juhtimisstiili. Püüdleme selles suunas, et kaardistada iga indiviidi tugevusi, et ta saaks neid kasutades tunda maksimaalset töörõõmu ja – pühendumist.

Biomarket korraldab inspireerivaid koolitusi ja annab võimalused ise ökotoodeid soodsamalt osta. Tippnõustajad saavad igakuiselt tasuta tooteid nii looduskosmeetika kui ka loodusapteegi riiulitelt ning müügipersonalil on võimalus teenida boonust vastavalt tulemustele. Lisaks teenivad kõik tiimid vastavalt meeskondlikele tulemustele tiimiraha, mida saab kasutada motivatsioonisündmusteks, tunnustamiseks või sportilike eluviiside toetamiseks sõltuvalt tiimi ootustest. Kaks korda aastas analüüsime tööpühendumist läbi Q12 küsimustiku. Hindame seda, millel on suurim mõju produktiivsusele, kasumlikkusele, kaadri voolavusele ja ka klientide rahulolule.

Kõige suuremaks inspiratsiooniallikaks meie töötajatele on meie kliendid. Koos nendega saame iga päev midagi uut õppida. Oleme rõõmsad ühise arengu üle ning meil on tugevad püsisuhted oma fännidega. Mitmed meie tänased töötajad on tööle asunud olles tõuke saanud positiivsest kliendielamusest. Hoolime oma kliendist kui oodatud külalisest ja oleme alati valmis pakkuma parimat nõu.

Biomarketi kaupluseid on Tallinnas juba ühtekokku 6. Kesklinnas leiab meid Kaubamajast ja Solarise Keskusest. Lisaks oleme veel Ülemistel, Rocca al Mares, Mustamäel ja Balti Jaama Turul. Rõõmustame kliente ka Viimsis, Tartus ja Pärnus. Tööle tulles saad valida endala sobiva asukoha ja koormuse. Paljud meie töötajad on alustanud karjääri Biomarketis tehes algul tööd kooli kõrvalt ja väiksema koormusega.

Esimese töökohana sobib klienditeenindaja või kaubapaigutaja roll. Juba kogenenumad kaubandushuvilised on oodatud kandideerima vanem-teenindajaks, nõustajaks või juhatajaks. Uued töötajad saavad sisse-elamisel abi õpiprogrammist ning nad on oodatud osalema uue töötaja koolituspäeval. Meie sõbralikud ja abivalmid tiimid on toeks uuele liikmele varustades neid heade nõuannete ja sooja vastuvõtuga.

Liitu meiega sotsiaalmeedias (Facebook ja Instragram) ning tule
uudistama meie kauplustesse!

Tööle kandideerimiseks saada meile oma sooviavaldus e-posti teel. Lisa sinna juurde info oma palgasoovi, soovitud koormuse ja ideaalse asukoha kohta ning pane enda CV-ga teele e-postile cv@biomarket.ee.

Võtame ühendust potentsiaalselt sobivate kandidaatidega.

“Elering on koht, kus inimesed on pühendunud, avatud uutele lahendusetele ja motiveeritud koos töötama. Inimesed siin on väga, väga head partnerid.”

Airi, energiaturgude analüütik

“Üheks suureks plussiks on kindlasti Eleringi inimesed, kes minu meelest on väga targad, sõbralikud ja abivalmis. Minul on Eleringis olnud ainult väga head kogemused.”

Sander, gaasivõrgu analüütik

“Ma arvan, et Elering on see koht, kus on võimalik ära teha suuri asju, kui ise olla aktiivne ja teotahteline.”

Karin, püsitalituse planeerija

© Karjäärileht OÜ 2019     |     www.karjaarileht.ee

Sulge menüü